Złoty Laur Super Biznesu 2020

i

Autor: Super Express Złoty Laur Super Biznesu 2020

Złote Laury "Super Biznesu" trafią do najlepszych już po raz siódmy!

2020-11-26 12:36

Już dziś Złote Laury Super Biznesu trafią w ręce najlepszych. Po raz VII wręczymy nagrody gospodarcze - Złote Laury Super Biznesu. W tym roku, ze względu na pandemię koronawirusa, z nominowanymi, laureatami prestiżowej nagrody oraz naszymi czytelnikami spotkamy się w wirtualnym świecie. Zapraszamy do oglądania transmisji z rozdania Złotych Laurów Super Biznesu dziś o godz. 20.00 na se.pl i superbiz.se.pl. Wydarzeniu towarzyszy także kongres POLAND GO!

Uroczysta Gala VII edycji Złotego Lauru Super Biznesu odbędzie się 26 listopada. Ze względu na obecną sytuację epidemiczną wydarzenie ma formułę on-line. Zatem z nominowanymi, nagrodzonymi i naszymi czytelnikami spotkamy się w wirtualnym świecie. Złoty Laur Super Biznesu to prestiżowa nagroda przyznawana osobom, instytucjom i przedsiębiorstwom za działalność przynoszącą szczególne korzyści polskiej gospodarce. Została ona stworzona w 2014 roku z okazji 25-lecia wolności gospodarczej Polski i 10-lecia członkostwa Polski w Unii Europejskiej.

Kapituła złożona z przedstawicieli magazynu dla przedsiębiorców „Super Biznes" w tegorocznej edycji już po raz siódmy wyróżni firmy, które odnoszą sukcesy, działają uczciwie i odpowiedzialnie, niejednokrotnie podejmując inicjatywy na rzecz społeczeństwa. W tym roku członkowie kapituły mają wyjątkowo trudne zadanie, gdyż w dobie pandemii, wszyscy polscy przedsiębiorcy robią, co w ich mocy, by utrzymać swoje biznesy i miejsca pracy.

W tym roku przyznane zostaną dodatkowo nagrody w dwóch kategoriach specjalnych: OSOBOWOŚĆ ROKU oraz FIRMA 10-LECIA. Pierwsza z nagród trafi do osoby, która szczególnie wyróżniła się wiedzą i fachowością oraz odegrała znacząca rolę dla polskiej gospodarki podczas panującej pandemii. Z kolei FIRMA 10-LECIA to kategoria specjalna, związana z obchodzonym w tym roku przez magazyn „Super Biznes” jubileuszem. „Super Biznes” już od dziesięciu lat bacznie obserwuje rynek i jego graczy, dlatego w tym roku nagrodzi firmę, która na przestrzeni ostatniej dekady konsekwentnie umacniała pozycję w Polsce i za granicą, a także zwiększała swoje możliwości produkcyjne oraz inwestycyjne.

Debaty w ramach Kongresu Gospodarczego Poland GO! oraz rozdanie nagród Złoty Laur Super Biznesu będą transmitowane na stronie internetowej se.pl i YouTube Se.pl. Szczegóły znajdują się na stronie: TUTAJ

Gali Złotego Lauru Super Biznesu towarzyszy Kongres Gospodarczy POLAND GO!, który w tym roku poświęcony będzie minionej dekadzie oraz zmianom gospodarczym i społecznym, które miały wpływ na polskich przedsiębiorców. W debatach eksperckich poświęconych wyzwaniom, jakie stoją przed przedsiębiorcami nie tylko w obliczu trwającej rewolucji cyfrowej, ale również panującej pandemii, udział wezmą przedstawiciele rządu, biznesu, organizacji pozarządowych oraz świata nauki.

Nominowani do nagrody Złoty Laur Super Biznesu w kategoriach:

INICJATYWA SPOŁECZNA: ANNA I ROBERT LEWANDOWSCY, JERONIMO MARTINS POLSKA SA, LUBAWA SA

INNOWACYJNOŚĆ: POLSKI STANDARD PŁATNOŚCI SP. Z O.O., ASSECO POLAND SA, PKP SA

AMBASADOR POLSKI: INGLOT SP. Z O.O. , CCC SA, KGHM POLSKA MIEDŹ SA

PRACODAWCY W WALCE Z COVID-19: ŻABKA POLSKA SP. Z O.O., BRITISH AMERICAN TOBACCO POLAND, MCDONALD’S POLSKA SP. Z O.O.

TECHNOLOGIA I BIZNES: PKO BP SA, TOOPLOOX SP. Z O.O., SIGNITY SA

GIEŁDOWY BYK: CD PROJEKT SA, ALLEGRO, NANOGROUP SA

NAUKA I MEDYCYNA: BIOMED-LUBLIN SA, ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE POLPHARMA SA, FUNDACJA DLA TRANSPLANTACJI

BRANŻA SPOŻYWCZA: SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA MLEKOVITA, BRACIA SADOWNICY SP. Z O.O., CEDROB SA

CSR: COCA COLA HBC POLSKA SP. Z O.O., TOTALIZATOR SPORTOWY SP. Z O.O., EUROCASH SA

 

Morawiecki wprowadził nowe obostrzenia
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze