rower elektryczny/ebike Bosch

i

Autor: Materiały prasowe

Bike Expo 2024

Bosch eBike Systems zaprasza na eUrban Experience Tour

2024-04-01 14:10

Bosch eBike Systems wiodący dostawca rozwiązań w zakresie zrównoważonej mobilności miejskiej zaprasza do udziału w eUrban Experience Tour. To wyjątkowa okazja, aby przetestować różne kategorie rowerów elektrycznych wyposażonych w zaawansowane systemy marki Bosch. Wydarzenie odbędzie się w ramach Bike Expo 2024 w dniach 6-7 kwietnia na PGE Narodowym w Warszawie.

Celem eUrban Experience Tour jest promowanie zrównoważonej mobilności miejskiej i zachęcenie jak największej liczby mieszkańców miast do rezygnacji z samochodów na rzecz przemieszczania się rowerem ze wspomaganiem elektrycznym. Jazda e-rowerem w warunkach miejskich niesie ze sobą szereg korzyści dla społeczeństwa i środowiska naturalnego, takich jak redukcja emisji spalin, poprawa jakości powietrza, a także pozytywny wpływ na zdrowie i samopoczucie użytkowników.

W strefie testowej Bosch eUrban Experience Tour odwiedzający będą mieli niepowtarzalną okazję przetestować rowery elektryczne renomowanych marek takich jak: Canyon, KTM, Riese und Muller, Velo de Ville czy Cube wyposażone w systemy Bosch eBike Systems. Eksperci firmy Bosch odpowiedzą na pytania i wyjaśnią działanie systemu oraz pomogą w wyborze odpowiedniego modelu roweru dopasowanego do aktywności użytkownika. Miejski, mtb, cargo, a może gravel? 

Podczas Bike Expo 2024 nie zabraknie również licznych wydarzeń towarzyszących, takich jak spotkania z gwiazdami sportu, premiery filmowe czy prelekcje dotyczące zdrowego stylu życia i zrównoważonej mobilności miejskiej.

Bosch eUrban Experience Tour to okazja do odkrycia możliwości, jakie dają rowery elektryczne w środowisku miejskim. Idealnego rozwiązania dla osób ceniących sobie wygodę, szybkość i niezależność w codziennych podróżach.

Pieniądze to nie wszystko Jakub Wiech

QUIZ PRL: Niezapomniane polskie jednoślady PRL. Łza kręci się w oku…

Pytanie 1 z 10
1. Pierwsze powojenne polskie motocykle produkowane w oparciu o konstrukcje modeli sprzed 1939 roku to:
QUIZ PRL: Niezapomniane polskie jednoślady PRL. Łza kręci się w oku...
Najnowsze