Polomarket

i

Autor: MATERIAŁY PRASOWE Polomarket

Otwarto kolejny nowy supermarket największej polskiej sieci marketów

2019-12-12 1:58

Największa polska sieć supermarketów POLOmarket nie zwalnia tempa i otwiera kolejne nowe sklepy. Po otwartym w listopadzie supernowoczesnym obiekcie w Gościcinie (woj.pomorskie), dziś uruchomiony został kolejny supermarket w województwie kujawsko-pomorskim, tym razem w Aleksandrowie Kujawskim.

Obiekt w Aleksandrowie Kujawskim, to kolejny sklep, będący realizacją najnowszego konceptu sieci, zarówno pod względem zagospodarowania powierzchni handlowej, ekspozycji towaru, ergonomii, funkcjonalności dla Klienta, jak i zastosowanej energooszczędnej technologii. Otwarty obiekt to nie tylko sala sprzedaży z asortymentem POLOmarket, ale także Pychatka łącząca ofertę piekarni i cukierni. POLOmarket w Aleksandrowie jest już 7 lokalizacją funkcjonującą z konceptem Pychatki - czytamy w komunikacie prasowym.

ZOBACZ TEŻ: Zmiany w zakazie handlu 2020! Od godz. 14 handel zabroniony, kilka niedziel na zakupy

Niezależnie od otwarć nowych obiektów, zgodnie z przyjętą strategią sieć także konsekwentnie modernizuje swoje starsze obiekty. W ostatnim czasie takie inwestycje objęły między innymi sklepy w Nowem (woj. kujawsko-pomorskie) i Kolonowskiem (woj. opolskie).

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze