Lidl

i

Autor: Shutterstock W sklepach Lidl promocje na wybrany asortyment 24 listopada sięgną nawet -70 proc. W specjalnej ofercie dyskontu znajdą się m.in. wyrzynarka, wiertarka udarowa oraz drobne AGD.

Rewolucja w Lidlu. Zakupy przez internet i odbiór w Paczkomacie przy sklepie

2018-08-30 17:45

Niemiecka sieć sklepów planuje niemałą rewolucję na polskim rynku. Jak informuje spidersweb.pl, wkrótce klienci Lidla będą mogli zrobić w nim zakupy online, a zamówienie odebrać prosto z Paczkomatu umieszczonego przy sklepie. Dodatkowo z tych samych Paczkomatów będzie można pobrać również paczki od innych nadawców. Pierwsze Paczkomaty przy Lidlu już funkcjonują, a kiedy ruszy sprzedaż przez internet?

Zakupy w Lidlu przez internet
Lidl planuje w 2019/2020 r. wystartować w Polsce ze sprzedażą online
- informuje na swojej stronie internetowej Spidersweb.pl. Wielka rewolucja w handlu za sprawą Lidl Polska i grupy kapitałowej Integer.pl - właściciela InPostu, już się zaczęła. Bowiem pierwsze Paczkomaty w obrębie Lidla już postawiono w Wielkopolsce – w Poznaniu przy ul. Palacza, ul. Zamenhofa oraz w Komornikach przy ul. Poznańskiej.

Zatem najpierw Paczkomaty wyrosną przed dyskontami Lidla, a następnie niemiecka sieć ruszy ze sprzedaż online. E-handel pod szyldem Lidla wystartuje "najprawdopodobniej już w przyszłym roku, a najpóźniej w 2020 r.".

Spider’s Web dowiedział się, że 40 proc. pojemności Paczkomatów stojących przed dyskonami ma być do ich dyspozycji. Czyli prawie połowa maszyny będzie wolna i Lidl będzie mógł wykorzystać ją do obsługi e-zakupów swoich klientów - czytamy w serwisie.

Źródło: Spidersweb.pl

Najnowsze