Berlin

i

Autor: Shutterstock

Tanieje podróż z Warszawy do Berlina. PKP Intercity rusza z nową promocją

2018-09-18 18:00

Nowa promocja PKP Intercity. Kolejowy przewoźnik uruchamia sprzedaż tanich biletów z Warszawy do stolicy Niemiec. Podróżni na tej trasie zapłacą jedyne 25 euro (ok. 110 zł). Właśnie ruszyła przedsprzedaż biletów na tańsze połączenia, kursujące od 1 listopada br. Na niższe ceny mogą liczyć nie tylko pasażerowie, którzy podróżują do Berlina z Warszawy, to także oferta dla podróżnych m.in. z Trójmiasta, Bydgoszczy czy Poznania.

Nowa promocja PKP Intercity
Na połączenia z Warszawy, Trójmiasta czy Bydgoszczy najtańszy bilet dostaniemy już za 24,90 euro, a z Poznania za zaledwie 14,90 euro. Oferta z Warszawy, Trójmiasta i Bydgoszczy podzielona jest na 5 progów promocyjnych przechodzących płynnie od 24,90 do 42,90 euro – gdy wyczerpie się jedna pula biletów, automatycznie rozpoczyna się sprzedaż z kolejnej.

Cena podstawowa z Warszawy wynosi 52,60 euro, zatem osoby planujące podróż z wyprzedzeniem mają możliwość uzyskać bilety ponad dwa razy tańsze!

Natomiast na pociągi z Poznania do Berlina obowiązywać będą 3 progi promocyjne: 14,90 euro, 19,90 euro oraz 24,90 euro. Cena podstawowa na połączenia wynosi 39,80 euro. Liczba biletów objętych danym progiem promocyjnym jest ograniczona, dlatego im szybciej dokona się zakupu biletu, tym taniej można pojechać. Powyższe ceny obowiązują w klasie 2, natomiast atrakcyjnymi cenami promocyjnymi będą objęte także przejazdy w klasie 1.

Gdzie kupić bilety w promocyjnej cenie?
Bilety najwygodniej kupić przez internet na intercity.pl – mamy do wyboru opcje podróży do Berlina lub do Berlina i z powrotem. Sprzedaż biletów odbywa się też w kasach międzynarodowych na terenie całej Polski. Z uwagi na ograniczenie ich liczby w poszczególnych progach promocyjnych zachęcamy do wcześniejszego zakupu.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze