Keanu Reeves Cyberpunk 2077

i

Autor: CD Projekt RED

Cyberpunk 2077. Keanu Reeves w pierwszej reklamie. Kiedy premiera Cyberpunk 2077 [WIDEO]

2020-10-01 12:04

Cyberpunk 2077. Keanu Reeves pojawił się w pierwszej reklamie wyczekiwanej gry. Kiedy premiera Cyberpunk 2077? Oficjalna i nowa data to 19 listopada 2020 roku. Z tego powodu spółka CD Projekt RED ogłosiła tzw. crunch, czyli wytężoną pracę tuż przed wypuszczeniem na rynek nowej gry. Dla pracowników firmy oznacza to 6-dniowy tydzień pracy z płatnymi nadgodzinami. Z tego powodu od środy akcje spółki tracą na wartości. Czy reklama "Cyberpunka" z popularnym aktorem odmieni ten trend?

Kiedy premiera Cyberpunka 2077?

CD Projekt RED nie ma ostatnio dobrej passy. Najpierw dwukrotnie zmieniano datę premiery Cyberpunka 2077 - z kwietnia na wrzesień tego roku, aż ostatecznie stanęło na 19 listopada 2020. Nie obyło się też bez tzw. crunchu, czyli wszystkie ręce na pokład. Spółka ogłosiła, że  wprowadza obowiązkowy sześciodniowy tydzień pracy dla wszystkich swoich pracowników do czasu premiery „Cyberpunka". Szef studia CD Projekt Red Adam Badowski poinformował, że nadgodziny będą dodatkowo płatne. Początkowo zapowiadano, że tym razem obejdzie bez crunchu, gdyż przy premierze "Wiedźmina 3" trwał on ponad rok. - Podtrzymujemy datę premiery na 19 listopada. Na ostatniej prostej chcemy wyeliminować jak najwięcej bugów, dlatego zwróciliśmy się do ludzi o dodatkowy dzień pracy w tygodniu – mówi „Parkietowi" Piotr Nielubowicz, wiceprezes CD Projektu. Decyzja firmy błyskawicznie znalazła swoje odzwierciedlenie na giełdzie. Notowania CD Projekt Red zaczęły spadać od środowego otwarcia parkietu. Wartość akcji stopniała z poziomu 434 złotych do 400 zł. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Netflix zekranizuje polską grę. Nadchodzi anime Cyberpunk 2077

Aby poprawić nie tylko notowania spółki na giełdzie przed premierą Cyberpunka 2077, ale i atmosferę wokół całego studia, zaprezentowano nową reklamę wyczekiwanej gry. Pojawiła się ona w przerwie podczas pierwszego tegorocznego meczu finałowego rozgrywek NBA pomiędzy Los Angeles Lakers oraz Miami Heat. W materiale wideo pojawił aktor Keanu Reeves, który w "Cyberpunku" wciela się w rolę głównego bohatera Johnny'ego Silverhanda. Z pewnością przed planową na 19 listopada premierą gry Cyberpunk 2077, możemy się spodziewać jeszcze kilku takich smaczków.

Darmowe gry na telefon [SuperNERD odc. 16]
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze