Roland Garros

i

Autor: AP Roland Garros

OPPO rozwija współpracę z Roland-Garros

2022-05-26 11:28

OPPO oraz Francuska Federacja Tenisowa (FFT) ogłosiły przedłużenie współpracy na kolejne dwie edycje turnieju Roland-Garros. W trakcie trwania wydarzenia, OPPO uruchomi RG x OPPO Photo Gallery, czyli cyfrową wystawę zdjęć, które powstaną przy użyciu smartfona premium – OPPO Find X5 Pro.

OPPO ponownie partnerem turnieju Roland-Garros

To już czwarty rok z rzędu, kiedy OPPO jest partnerem premium turnieju Roland-Garros. Podobnie będzie w 2023 roku, ponieważ marka ogłosiła właśnie przedłużenie współpracy z Francuską Federacją Tenisową o kolejne lata. Odnowienie umowy podkreśla zaangażowanie OPPO w promowanie tenisa, jak i generalnie sportu. Partnerstwo z Roland-Garros jest częścią misji marki, polegającej na budowaniu wspólnych okazji do emocjonowania się wyjątkowymi sportowymi momentami z fanami tenisa na całym świecie.

- Bardzo nam zależało na odnowieniu umowy z marką OPPO – partnerem, z którym łączy nas nie tylko wspólny cel, jakim jest popularyzowanie tenisa na całym świecie, a tym samym również turnieju Roland-Garros, ale także chęć wprowadzania innowacji - powiedział Gilles Moretton, prezes Francuskiej Federacji Tenisowej.

Tańczące z Promocjami 26.04.22

Tegorocznym motto Wielkiego Szlema jest Move the lines, with style. William Liu, Prezes Globalnego Marketingu OPPO, wyjaśnia, że odpowiada ono nowej wizji marki ogłoszonej podczas INNO DAY 2021. - Nowe motto OPPO, Inspiration Ahead, zachęca do zachowania pewności siebie, determinacji i gracji, gdy stawiamy czoła przeciwnościom losu i przełamujemy impas, co możemy odnieść do codziennych wyzwań, jak i tych na słynnych glinianych kortach - podkreśla William Liu, Prezes Globalnego Marketingu OPPO.

W ramach tegorocznej edycji Wielkiego Szlema, który odbędzie się w dniach 22 maja – 5 czerwca, OPPO uruchomi RG x OPPO Photo Gallery, czyli cyfrową wystawę zdjęć zrobionych przy użyciu smartfona premium – OPPO Find X5 Pro. Zdjęcia te poza Internetem, będą również wyświetlane na stadionie w trakcie trwania wydarzenia. Ponadto w tym roku po raz kolejny OPPO zaprezentuje Shot of the Day, czyli filmik z najlepszym zagraniem każdego dnia paryskiego turnieju.

Sonda
Którą markę technologiczną lubisz najbardziej?

- Wyznaczyliśmy nasz smartfon premium – OPPO Find X5 Pro, jako ten, który uchwyci najlepsze momenty z glinianych kortów. Wybór nie był trudny, w końcu to on wyróżnia się zaawansowanymi możliwościami fotograficznymi i wideo - dodaje Johnny Zhang, Prezes OPPO na Europę Środkową i Wschodnią.

Find X5 Pro – smartfon OPPO klasy premium

Smartfon Find X5 Pro, dostępny w Polsce, jest nie tylko wypełniony pionierskimi technologiami, ale również wyróżnia się futurystycznym designem i wyjątkowymi funkcjami foto i wideo. Tylna obudowa charakteryzuje się bardzo wysokim stopniem trwałości – ten ceramiczny panel tylny jest dwa razy trwalszy, niż jakikolwiek konwencjonalny panel szklany i dwukrotnie skuteczniej rozprasza ciepło.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze