OPPO Find N2 Flip

i

Autor: Materiały prasowe OPPO Find N2 Flip

Premiera OPPO Find N2 Flip

OPPO zapowiada nowy standard wśród składanych telefonów! Oglądaj na żywo [WIDEO]

2023-02-14 15:37

Premiera OPPO Find N2 Flip odbędzie się 15 lutego 2023 r. w Londynie pod hasłem #SeeMoreInASnap. W Internecie można ją obejrzeć poprzez oficjalną stronę marki oraz kanał YouTube OPPO. Podczas wydarzenia zostanie ogłoszona globalna dostępność, cena oraz warianty kolorystyczne urządzenia. OPPO Find N2 Flip zostanie wyposażony w procesor MediaTek Dimensity 9000+, funkcjonalny ekran zewnętrzny, pojemną baterię i szybkie ładowanie SUPERVOOC.

OPPO zapowiedziało globalną premierę nowego składanego pionowo telefonu – Find N2 Flip. Odbędzie się ona 15 lutego 2023 r., o godzinie 15.30 (polskiego czasu) w Londynie pod hasłem #SeeMoreInASnap. Wydarzenie będzie można obejrzeć online na oficjalnej stronie OPPO oraz na kanale YouTube OPPO. OPPO stworzyło nowy standard dla składanych smartfonów. W Find N2 Flip został wkomponowany zawias nowej generacji, który charakteryzuje się lżejszą, mniejszą i bardziej wytrzymałą strukturą niż jego poprzednik Find N. Z kolei trwałość zawiasu została potwierdzona certyfikatem TÜV Rhineland, który zapewnia, że nawet po 216 000 złożeniach i rozłożeniach, odkształcenia na ekranie pozostają prawie niezauważalne.

Składany pionowo OPPO Find N2 Flip napędza zoptymalizowany układ MediaTek Dimensity 9000+. Ponadto smartfon został wyposażony w najbardziej pojemną i wytrzymałą baterię jaka jest obecnie dostępna w pionowo składanych telefonach na rynku. Użytkownicy otrzymają również autorską funkcję szybkiego ładowania SUPERVOOCTM. OPPO zadbało także o funkcje foto i wideo na najwyższym poziomie, które powstały we współpracy z marką Hasselblad.Dzięki swoim niewielkim rozmiarom, OPPO Find N2 Flip wygodnie mieści się w dłoni i kieszeni.

Bez otwierania telefonu można uzyskać wyraźny podgląd zdjęć selfie, dzięki obecności ekranu zewnętrznego, który jest największy w tego typu składanych smartfonach. Przy zamkniętym telefonie można również korzystać z wielu dodatków, narzędzi i widżetów.

- Nasze prace nad składanymi telefonami rozpoczęły się już w 2018 roku. Jednak dopiero, po dopracowaniu mechanizmu składania, w 2021 roku wprowadziliśmy na rynek nasz pierwszy tego typu smartfon – OPPO Find N. Oferował on prawie niewidoczne zagniecenia ekranu oraz zaawansowaną autorską konstrukcję zawiasu Flexion Hinge. Od tego czasu dopracowaliśmy wszystkie komponenty i jesteśmy gotowi podzielić się ze światem naszym nowym pionowo składanym smartfonem - mówi Pete Lau, SCP i Chief of Product Officer w OPPO. Premierę #SeeMoreInASnap będzie można obejrzeć w środę, 15 lutego 2023 r., o godzinie 15:30 (polskiego czasu) na oficjalnej stronie OPPO oraz na kanale YouTube.

Sonda
Którą markę technologiczną lubisz najbardziej?
Tańczące z promocjami 09.02.2023