Magda Gessler

i

Autor: Shutterstock, Akpa

Wielkanoc 2023

7 zł za połówkę jajka u Magdy Gessler! Szokująca oferta na Wielkanoc

2023-03-20 5:54

Magda Gessler to znana restauratorka i gwiazda TVN. Potrawy serwowane w jej lokalach są pyszne, ale też drogie. Teraz celebrytka sprzedaje dania na wielkanocny stół. Możemy je kupić w restauracji „U Fukiera, ale ceny zwalają z nóg. Za połówkę jajka faszerowanego pieczarkami zapłacimy aż 7 zł! - podaje next.gazeta.pl

Ceny u Magdy Gessler zwalają z nóg

W restauracji Magdy Gessler „U Fukiera” pojawiła się już oferta na Wielkanoc. Restauratorka przygotowała zestaw gotowych dań i przetworów, ale ceny są zawrotne. Wiadomo, że jej lokale do tanich nie należą. Warto wspomnieć, że wigilijne pierogi z kapustą i grzybami kosztowały 10 zł za sztukę. Latem jagodzianki w jej cukierni „Słodki, słony" można było kupić za 23 zł, a pączki na Tłusty Czwartek za 18 zł. Równie drogie są wielkanocne potrawy, widać też, mocno podrożały w stosunku do oferty w ubiegłym roku.

Wielkanoc 2023. Ile kosztują dania u Magdy Gessler?

 * Pięć połówek jajek faszerowanych pieczarkami i koprem kosztuje 35 zł, czyli za jedną połówkę jajka z grzybowym farszem trzeba zapłacić 7 zł. Rok temu kosztowały 30 zł.

* Pięć połówek jajek nadziewanych wiejską szynką wędzoną kosztuje 38 zł (rok temu 35 zł), czyli 7,6 zł za połówkę.

* Słoiczek pasty jajecznej z młodym szczypiorem ma cenę 33 zł za 200 gramów produktu - w przeliczeniu na kilogram jest to 165 zł. Rok temu słoiczek pasty kosztował 29 zł.

* 200-gramowy słoik nóżek kosztuje 45 złotych, co w przeliczeniu na kilogram daje 225 złotych.

* Schab marynowany, wędzony na liściach laurowych kosztuje 45,70 zł/ 500 g, czyli prawie 92 złote za kilogram. Rok temu była to kwota 26,19 zł.

* Porcja schabu po warszawsku w galarecie  to koszt 39 złotych, a zakup jednej wędzonej piersi z kaczki - 42,50

* 300 gramów śledzia sherry z antonówką, śmietaną i musztardą to koszt 54 złotych. śledź po kaszubsku jest tańszy o złotówkę mniej.

* Sałatka ze śledziem, szuba, w której znajdują się buraki, marchewka, gotowane ziemniaki czy ogórki kosztują 58 zł za 300-gramowy słoik.

* Karp lub sandacz w zalewie octowej kosztuje 59 zł.

* Słoik sałatki jarzynowej ( 300 g) z marynowanymi grzybami jest w cenie 41 zł.

Wielkanoc 2023. Ceny ciast u Magdy Gessler

„U Fukiera” możemy kupić też świąteczne słodkości. Mazurek kajmakowy z prażonymi orzechami kosztuje 60 zł. Tyle samo zapłacimy za mazurek z białą czekoladą i kardamonem. O pięć złotych droższy jest mazurek z konfiturą z płatków róży. Co ciekawe - ceny ciast pozostały bez zmian w stosunku do ubiegłego roku.

Sonda
Kupiłbyś świąteczne przysmaki od Magdy Gessler?
Tańczące z promocjami 16-03-2023
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze