Adam Małysz

i

Autor: SE Adam Małysz

Adam Małysz w gamingu. Polski orzeł z Wisły startuje w nowym biznesie

2021-02-18 8:20

Adam Małysz, były mistrz świata w skokach narciarskich rusza na podbój branży gamingowej. Polski skoczek rozpoczyna współpracę z Road Studio, gdzie zostanie konsultantem w spółce, która tworzy gry komputerowe o tematyce drogi i podróży. To nie pierwsza aktywność biznesowa Adama Małysza. Wcześniej działał już w branży motoryzacyjnej i właśnie wiedzę i doświadczenie Małysza jako kierowcy rajdowego chce wykorzystać spółka Road Studio. Wiadomo już, że Adam Małysz, były mistrz świata w skokach narciarskich wiódł prym na skoczni, teraz staje przed szansą podbicia branży gamingowej. Road Studio już podpisało z Małyszem list intencyjny.

Adam Małysz, były mistrz świata w skokach narciarskich ma już doświadczenie w biznesie. Po epizodzie w branży motoryzacyjnej przyszedł czas na wystartowanie w gamingu. Małysz podpisał list intencyjny z Road Studio, producentem gier komputerowych o tematyce drogi i podróży i ma zostać konsultantem spółki. Road Studio ma w planach wykorzystać wiedzę i doświadczenie Adama Małysza jako kierowcy rajdowego. Były mistrz świata w skokach narciarskich będzie doradzał Road Studio przy produkcji gier i stymulatorów o tematyce off-roadowej. Gracze będą mogli zwiedzać świat z perspektywy kierowców różnych pojazdów, która pozwala eksplorować ciekawe i niedostępne dla zwykłych śmiertelników miejsca. - Fakt, że Adam Małysz zainteresował się Road Studio oraz wsparciem nas w produkcji gier poświęconych tematyce off-road jest dla nas bardzo dużym wyróżnieniem. Wiedza oraz doświadczenie Adama Małysza z zakresu rajdów będą dla nas bardzo ważnym wsparciem. Jesteśmy w trakcie negocjacji warunków współpracy – skomentował w bankier.pl Maciej Nowak, prezes Road Studio.

SZOK! MEGA promocje w LIDL. Masło za darmo!

Frima podpisała już z Adamem Małyszem list intencyjny. Road Studio ma w planach przejęcie do realizacji projektów gier „Alaskan Truck Simulator” oraz „American Motorcycle Simulator” od Movie Games. Firma w 2021 roku chce też zadebiutować na rynku NewConnect.

Adam Małysz dla SE po konkursie indywidualnym w Zakopanem
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze