Lidl

i

Autor: Shutterstock Lidl

Mega promocje LIDL. Masło za darmo, ser żółty za złotówkę i HIT świeże ryby [ZDJĘCIA]

2021-02-18 3:11

Promocje LIDL zaskakują rekordowo niskimi cenami. Od czwartku 18.02 na klientów Lidla czekają prawdziwe hity jedzeniowe. W ofercie klienci znajdą kiwi za darmo, ser gouda w kawałku w hitowej cenie 1,39 za 100 g oraz czekoladę białą, mleczną lub deserową za 1,79 zł. To oczywiście nie koniec promocyjnych cen, które od czwartku przygotował LIDL. W promocji dostaniemy też masło, świeże ryby i mrożonki warzywne. Jest jednak haczyk, aby zrobić zakupy w LIDL po mega promocyjnych cenach trzeba dokładnie znać warunki promocji. Podpowiadamy, w jaki sposób zrobić zakupy w LIDL po naprawdę niskich cenach.

Prawdziwe hity czekają na klientów LIDL już od czwartku 18.02. Najciekawszą propozycją jest mega promocja na kiwi. Osoby posiadające aplikację LIDL PLUS przy zakupie 3 owoców kiwi za 0,64 zł, kolejne trzy owoce otrzymają za darmo. To znaczy, że za 6 kiwi zapłacą jedynie 1,92 zł. Już tradycyjnie klienci Lidla mogą dostać masło extra za darmo. Jest jednak warunek, by dostać dwa masła za darmo, trzeba kupić cztery opakowania. Następna hitowa cena w LIDL to 100 gr. sera żółtego gouda w kawałku za zaledwie 1,39 zł. W takiej cenie trudno upolować ser żółty, który jest idealny do kanapek, sałatek i tostów. Na klientów Lidla, którzy kochają słodycze również czeka mega promocja. Za czekoladę mleczną, białą lub deserową zapłacą jedynie 1,79 zł pod warunkiem jednak, że kupią od razu 3 tabliczki czekolady. Oferta sieci LIDL ważna od czwartku 18.02 zadowoli wymagających wielbicieli ryb i owoców morza. Te produkty z reguły słono kosztują, a teraz Lidl wypuszcza je w naprawdę atrakcyjnych cenach.

Zamach bombowy w Lidlu?! Trzy osoby zostały ranne i trafiły do szpitala

Za dorsza atlantyckiego filet XXL zapłacimy jedynie 3,99 zł za 100 gram, filet z halibuta jest w cenie 4,49 zł za 100 gram, a łosoś pacyficzny (filet ze skórą z certyfikatem MSC) za jedynie 4, 69 za 100 gram. Rekordowo mało zapłacimy za wędzonego morszczuka, bo 100 g. tej ryby w Lidlu to koszt 2,99 zł. W mega promocjach rybni smakosze znajdą też: łososia atlantyckiego w przyprawach (8,79 zł), filety śledziowe krojone (7, 99 zł), tuńczyka w puszce (drugi produkt tańszy o połowę) i zestaw sushi (7,99 zł).

Koniec hamburgerów w McDonald's i Burger King?! Właściciele wielkich firm zapowiadają rewolucje!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze