Aldi

i

Autor: materiały prasowe

Handel

Aldi nie zwalnia tempa. Dziesiątki nowych sklepów jeszcze w tym roku!

2023-09-13 6:05

Sieć sklepów Aldi zapowiada inwestycje i szybki rozwój w Polsce. Popularny dyskont chce do końca 2023 roku otworzyć w Polsce około 30 sklepów. Aktualnie Aldi Polska ma 269 sklepów w całym kraju, a rosnąca liczba otwarć świadczy o zaangażowaniu sieci w dalszy rozwój i satysfakcję klientów. Poznaj szczegóły kolejnych otwarć sklepów Aldi.

Aldi otwiera nowe sklepy

Około trzydziestu nowych sklepów sieci powstanie do końca roku, z czego siedem we wrześniu i około dziesięciu w październiku. Już 13 września Aldi otworzy swoje progi w dwóch nowych lokalizacjach - w Świdniku i w Rudzie Śląskiej, a już 20 września zaprosi mieszkańców Zielonej Góry na otwarcie czwartego sklepu w tym mieście. Kilka dni później, w ostatnim tygodniu września Sieć otworzy swoją pierwszą placówkę pierwsze kroki w Ożarowie Mazowieckim. Równie intensywnie zapowiada się październik. W tym miesiącu dyskonter planuje otwarcie około 10 nowych sklepów w różnych regionach. Od początku 2023 roku sieć otwierała nowe placówki głównie na terenie województwa śląskiego, wielkopolskiego, zachodniopomorskiego i dolnośląskiego.

Tomasz Gawlik, Dyrektor Obszaru Nieruchomości i Ekspansji ALDI w Polsce podkreśla - "Aldi rośnie w siłę, a my konsekwentnie rozwijamy się, bo chcemy być dostępni dla jeszcze większej liczby Polaków. Obecność Aldi w każdym województwie to nie tylko nasza duma, ale przede wszystkim zobowiązanie, by na co dzień być jeszcze bliżej klientów. W Aldi stawiamy na jakość, konkurencyjne ceny i szeroki asortyment, który chcemy zaprezentować jak największej liczbie konsumentów".

Aldi  - jeden z wiodących dyskontów w Polsce

Aldi  w Polsce ma 269 sklepów i zatrudnia ponad 4000 pracowników. Spółka stawia na długotrwałe, sprawiedliwe i niezawodne relacje handlowe z dostawcami oraz spełnianie wymogów firmy odpowiedzialnej społecznie. Nowe hasło marki brzmi „Raz ALDI, zawsze COŚ z ALDI”, bo po ulubione produkty chętnie się wraca.  Aldi Polska jest częścią Grupy Przedsiębiorstw Aldi Nord – jednego z wiodących międzynarodowych detalistów. Spółka oferuje klientom w dziewięciu krajach europejskich wysokiej jakości produkty w najniższej możliwej cenie.

QUIZ: Klasyki PRL-u. Teraz ich już nie ma!

Pytanie 1 z 10
Jaki kształt miał najpowszechniej posiadany odkurzacz w PRL?
Forum Ekonomiczne w Karpaczu 2023 Marcin Lojewski Kaufland
Najnowsze