Allegro

i

Autor: Shutterstock

Allegro Smart za darmo! Jak dostać? Oto warunki nowej promocji

2021-03-02 15:00

Allegro Smart! na start to nowa promocja dla nowych użytkowników. Dzięki usłudze użytkownicy mogą pięć razy skorzystać z darmowych dostaw oraz zwrotów. To spore oszczędności dla miłośników internetowych zakupów. Sprawdź dokładnie, jakie bonusy przysługują podczas nowej promocji Allegro i do kiedy można je aktywować.

Dzisiaj ruszyła nowa promocja na Allegro, która może zachęcić nowych użytkowników do założenia konta w Allegro Smart. Nowa usługa nazywa się Allegro Smart! na start. Na czym polega? Oferta jest przede wszystkim skierowana do wszystkich klientów Allegro, którzy wcześniej nie korzystali funkcji Smart. Mogą z niej skorzystać zarówno nowi użytkownicy, jak i ci, którzy w przeszłości korzystali z niej, ale aktualnie nie mają wykupionego żadnego abonamentu. Wszyscy wiemy, że zakupy są znacznie przyjemniejsze i atrakcyjniejsze pod względem kosztów, kiedy nie trzeba dodatkowo płacić za przesyłkę. Na tym właśnie polega atrakcyjność nowej promocji. Dzięki usłudze może sporo zaoszczędzić na kosztach przesyłki .A to dlatego, że firma oferuje aż pięć darmowych dostaw. Te dostawy będzie można zrealizować w ciągu roku od momentu aktywacji. 

ZOBACZ: Angelina Jolie pozbyła się prezentu od Brada Pitt za rekordową kwotę! To obraz...Winstona Churchilla

Jak skorzystać z nowej promocji?

Promocja Smart! na start potrwa do 31 maja 2021 roku i zaoferuje pulę pięciu darmowych dostaw do wykorzystania przez cały rok. Po aktywacji promocji każdy z użytkowników będzie mógł skorzystać z pięciu darmowych dostaw (oraz zwrotów) w ramach Allegro Smart. Minimalne wartości przesyłek, które uprawniają do darmowej przesyłki to 40 złotych (paczkomaty/punkt odbioru) i 80 złotych (wysyłka kurierem). Mowa tutaj o zakupach u jednego sprzedawcy W ramach tego rozwiązania można skorzystać z ponad 100 milionów ofert. Co więcej, osoby, które zdecydują się na udział w promocji,  Pamiętajmy też, że zakupy powinno się robić u sprzedawców, którzy należą do programu. Firma zaznacza również, że uczestnicy promocji zyskują dostęp do specjalnych okazji w Strefie Smart! i festiwalu zakupowego Smart! Week. Po roku Allegro automatycznie wyłączy promocję. Stanie się tak również wtedy, gdy klienci wykorzystają pulę darmowych dostaw.

Szczegóły promocji znaleźć można w regulaminie ALLEGRO.

SPRAWDŹ: Potężny stres i brak koncentracji – oto negatywne skutki pracy zdalnej. Te dane przerażają

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze