Pekao

i

Autor: Shutterstock Bank Pekao

Bank

Duży polski bank wyłączył aplikację! Klienci muszą się przestawić na zmiany

2023-04-11 5:13

Jak poinformował Bank Pekao, wraz z końcem marca została wyłączona aplikacja Pekao24Makler oferująca usługi maklerskie. Dotychczasowe funkcje będą dostępne w aplikacji PeoPay służącej do mobilnej obsługi konta w banku.

Bank Pekao wygasza Pekao24Makler

- 31.03.2023 roku wyłączymy aplikację mobilną Pekao24Makler i zastępujemy ją aplikacją PeoPay. Po tym terminie dostęp do usług maklerskich w Twoim telefonie będzie możliwy tylko za pośrednictwem aplikacji mobilnej PeoPay - poinformował Bank Pekao.

Aplikacja Pekao24Makler została przejęta przez PeoPay, która pozwala na dostęp do wszystkich produktów w Banku Pekao. W komunikacie czytamy, że aplikacja mobilna pozwala na "prosty i intuicyjny dostęp" do posiadanych usług bankowych i inwestycyjnych, więc "przesiadka" z dotychczasowego serwisu usług maklerskich nie powinna być sporym problemem dla klientów.

Wszystkie funkcje starej aplikacji przejmuje PeoPay

Aplikacja PeoPay pozwala na dostęp do konta, kart, kredytów, oszczędności i usług inwestycyjnych w Banku Pekao. Możemy za jej pomocą nie tylko wykonywać przelewy, ale także składać wnioski w urzędach, kupować obligacje Skarbu Państwa, czy korzystać z kantoru. Od wygaszenia Pekao24Makler w PeoPay dostępne są również usługi maklerskie.

Pieniądze to nie wszystko Marek Budzisz
Sonda
Korzystasz z aplikacji bankowych?
Najnowsze