Pekao

i

Autor: Shutterstock Bank Pekao

Lokaty w banku Pekao SA idą w górę

Banki podnoszą oprocentowanie lokat. Nawet do 6,5 proc. w skali roku na lokacie w banku Pekao SA

2022-07-18 11:39

Lokaty w Pekao idą w górę. Bank ponownie podnosi oprocentowanie lokat. Z nowej oferty mogą skorzystać wszyscy klienci, którzy przenoszą swoje oszczędności do banku, jak również klienci, którzy mają już w Pekao swoje środki. Na lokatach możemy zarobić nawet 6,5 proc. w skali roku, 6 proc. w skali roku na 9 miesięcy i 5,5 proc. w skali roku na 6 miesięcy.

Bank Pekao - wyższe oprocentowanie lokat na nowe środki

Bank Pekao reaguje na zmieniające się warunki rynkowe i przygotował jeszcze atrakcyjniejszą ofertę depozytową. Od 11 lipca w placówkach banku dostępne jest wyższe oprocentowanie lokat na nowe środki. Z oferty mogą skorzystać zarówno nowi jak i obecni klienci banku. Równolegle Pekao podnosi oprocentowanie na Lokatach Standardowych. Od 18 lipca klienci będą mogli zyskać nawet 4,0 proc. na lokacie 12-miesięcznej otwartej w kanałach zdalnych. Jest to obecnie jedna z najwyższych stawek oprocentowania lokat terminowych w standardowej ofercie.

Zobacz też: Załóż konto w Credit Agricole i otrzymaj 555 zł

Klienci, którzy chcą cieszyć się jeszcze wyższym zyskiem, mogą skorzystać z oferty 7 proc. w skali roku na lokacie z funduszem inwestycyjnym. Z oferty mogą skorzystać klienci, którzy ulokują połowę lokowanej kwoty w jeden z wybranych funduszy inwestycyjnych Pekao TFI. Oferta dostępna jest w placówkach banku i kanałach zdalnych.

Prezes Pekao Leszek Skiba

Bank Pekao - obsługa produktów poprzez aplikacje mobilną

Dla klientów, którzy preferują obsługę produktów bankowych poprzez aplikację mobilną, Bank Pekao oferuje Lokatę 5 proc.PeoPay na 3 miesiące do 30 tys. zł z oprocentowaniem stałym wynoszącym 5 proc. w skali roku. Lokaty z funduszem i promocyjną lokatę w aplikacji klienci mogą otwierać zarówno ze środków już posiadanych w Pekao, jak i nowych, transferowanych z innych banków. Oferty będą obowiązywać przez całe wakacje aż do 31 sierpnia.

Bank Pekao S.A., założony w 1929 r., jest jedną z największych instytucji finansowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej i drugim największym bankiem uniwersalnym w Polsce z ponad 270 mld zł aktywów. Posiadając drugą co do wielkości sieć oddziałów, Bank Pekao obsługuje ponad 6,1 mln klientów. Jako wiodący bank korporacyjny w Polsce, obsługuje co drugą korporację w Polsce. 

Sonda
Czy rozważasz założenie lokaty w banku?
Najnowsze