Biedronka

i

Autor: Wikipedia

Biedronka - pizza Guseppe i parówki za ZŁOTÓWKĘ! Udka z kurczaka za 3 złote [GALERIA]

2020-11-09 10:34

Nowy tydzień to jak zwykle nowe promocje w Biedronce. Dyskont oferuje od poniedziałku wiele produktów w atrakcyjnych cenach. Już za niecałe 3 zł kupimy masło, a banany dostaniemy za darmo. Warto też kupić parówki za złotówkę czy pyszne czekolady z orzechami za 2,49 zł. Zobacz, co jakie promocje znajdziesz od poniedziałku w Biedronce.

Niezawodna promocja na dobre polskie masło obowiązuje już od dzisiaj, kostkę możemy kupić za 2,99 zł, jeśli kupimy 3 kostki i mamy kartę Moja Biedronka. Drugie opakowanie parówek berlinek nabędziemy za 1 zł, podobnie jak drugą pizzę Guseppe. Biedronka ma też tanie pomarańcze, i inne cytrusy, mięsa drobiowe i różnego rodzaju bakalie.

UWAGA Emeryci i renciści! Superwaloryzacja rent i emerytur POTWIERDZONA! Rekordowe podwyżki

Pamiętajmy, że cały czas mamy pandemię koronawirusa. Zakupy robi się w reżimie sanitarnym. W sklepach obowiązują limity osób, które jednocześnie mogą przebywać na terenie marketu. Co bardzo ważne, wszyscy w sklepie muszą mieć na twarzy maseczkę lub przyłbicę. Cały czas obowiązuje zasłanianie nosa i ust. Osoby, które się do tych wymagań nie stosują, nie powinny być obsługiwane przez personel sklepu. Pamiętajmy o zasadzie DDM: dystans, dezynfekcja, maseczka.

Apel przedsiębiorcy
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze