Nowa akcja Biedronki

i

Autor: WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Produkty za darmo

Biedronka - nieziemskie promocje. Setki produktów za darmo. Sprawdź, jak je zdobyć

2022-09-19 15:00

W Biedronce wystartowała czwarta Tygodniowa Misja Oszczędzania. Przy zakupie 2 sztuk wybranych produktów na jednym paragonie, trzeci produkt gratis otrzymamy gratis. Jeszcze łatwiejsza jest też droga do Bystrzaka. Od 19 do 24 września bohaterowie akcji Gang Bystrzaków premiują zakup owoców i warzyw. Sprawdź najnowsze promocje w Biedronce.

Promocja w Biedronce - naklejki za owoce i warzywa

Od kilku tygodni w Biedronce króluje Gang Bystrzaków. Od poniedziałku 19.09 jeszcze łatwej zdobyć maskotkę. Otrzymamy naklejkę - których trzeba uzbierać 60, żeby dostać pluszaka, za zakup owocu lub warzywa z kartą Moja Biedronka. W ramach tej promocji obowiązuje limit wynoszący jedną naklejkę dziennie za zakup owocu lub warzywa. Mamy do wyboru szeroki, liczący prawie 450 produktów asortyment świeżych warzyw i owoców.

- W Biedronce wiemy, jaką rolę w codziennej diecie powinny odgrywać świeże owoce i warzywa. Dzięki naszej akcji zachęcamy jeszcze mocniej nie tylko do oszczędzania, ale także do wzbogacania diety o wartościowe składniki odżywcze. Członkiem Gangu Bystrzaków nie bez powodu jest Jabłko Newton, które symbolizuje jakość, w tym zwłaszcza jakość pysznych i zdrowych owoców i warzyw dostępnych każdego dnia w naszych sklepach -  Marek Walencik, dyrektor kategorii w sieci Biedronka

Tańczące z Promocjami 15.09.22

Biedronka - setki produktów w promocji 2+1 gratis

Jak co tydzień w ramach akcji Gang Bystrzaków klienci mogą brać udział w specjalnych Tygodniowych Misjach Oszczędzania. Od poniedziałku, 19 września 2022 roku rusza akcja promocyjna „2+1 gratis”, która pozwala na zakup szerokiego wachlarza ulubionych produktów z Biedronki i otrzymanie rabatu w wysokości równowartości ceny jednego z tych produktów lub o wartości najtańszego produktu, w przypadku gdy są to różne artykuły za zakup na jednym paragonie.

Zobacz też: Drożyzna pustoszy portfele Polaków. Pracownicy czują się ubożsi niż na początku roku

Za zebrane oszczędności w ramach zakupu ponad 600 produktów biorących udział w aktualnej Tygodniowej Misji Oszczędzania klienci otrzymują naklejki, które po uzbieraniu odpowiedniej liczby można wymienić na książki lub maskotki bohaterów akcji Gang Bystrzaków.

Sprawdź w galerii najlepsze promocje w Biedronce

Biedronka promocje - oszczędności w Wirtualnym Portfelu

W ramach oszczędności realizowanych w Wirtualnym Portfelu, oferowane są produkty wybranych marek. W tym tygodniu kupując wszystkie herbaty marki Carte D’or, klienci oszczędzają w Wirtualnym Portfelu 30 proc. zapłaconej kwoty. Pozostałe marki, które przynoszą oszczędności w tym tygodniu to: Dove – 30 proc. oraz Jacobs – 25 proc. , Vizir – 15 proc. Dodatkowo wszystkie szampony Head&Shoulders dają 15proc. oszczędności. Środki z Wirtualnego Portfela można wykorzystać na zakupy w każdą sobotę w okresie trwania akcji Gang Bystrzaków.

Sonda
Czy polujesz na promocje?
Najnowsze