Biedronka wydłuża godziny otwarcia. Do której godziny zrobimy zakupy przed świętami?

i

Autor: pixabay.com/ zdjęcie ilustracyjne Biedronka wydłuża godziny otwarcia. Do której godziny zrobimy zakupy przed świętami?

Biedronka – SZALONE promocje w nowym roku! Kiełbasa i kosmetyki za 1 zł, parówki i karma za DARMO! [GALERIA]

2021-01-04 6:32

Nowy rok Biedronka rozpoczęła wielkimi promocjami, sieć nie zwalnia tempa i rozdaje parówki oraz karmę dla psów i kotów. Mamy też rabaty na masło, mięso, owoce czy sery. Dużo taniej kupimy jajka i kiełbasę podwawelską. Warto też kupić różnego rodzaju kosmetyki, drugi taki sam produkt kosztuje tylko złotówkę.

Od szalonych promocji Biedronka rozpoczęła rok 2021. Od poniedziałku 4.01. sieć sprzedaje masło ekstra Polskie Mlekovita za 3,33 zł za kostkę. Warunkiem jest kupno 3 opakowań i posiadanie karty Moja Biedronka. Również tylko z kartą za połowę ceny kupimy kiełbasę podwawelską – 9,90 zł za kg. Już bez karty, jeśli kupimy dwa opakowania parówek Berlinek, trzecie dostaniemy gratis. Smaki możemy dowolnie mieszać. Warto też taniej kupić mięso mielone z łopatki wieprzowej i wołowiny, paczka o wadze 500 g jest w cenie 4,99 zł.

CZYTAJ TAKŻE: Rydzyk już się zaszczepił? Ależ Giertych w niego wali!

Tylko do 5.01 w promocji mamy karkówkę wieprzową bez kości w cenie 8,99 zł/kg, tu musimy mieć kartę, która przyda się też przy kupnie serów żółtych. Wtedy, jeśli kupimy 2 opakowanie (300 g) sera żółtego tylżyckiego, za jedno zapłacimy tylko 3,99 zł. W promocji jest też twaróg półtłusty – 1,99 zł za kostkę i ser Camembert – 2,49 zł. Trzeba tylko kupić dwa opakowania. Przy zakupie dwóch opakowań jajek 10 sztuk, za jedno jajko zapłacimy 50 groszy.

Jak zwykle Biedronka obniża ceny niektórych warzyw i owoców. Kiwi kupimy za 0,69 zł/100 g, gruszki za 2,99 zł/kg a pomidory malinowe za 12,99 zł/kg. Zadbajmy też o swoje zwierzaki, teraz możemy sporo zaoszczędzić - jeśli kupimy dwa opakowania karmy dla psów i kotów, trzecie dostaniemy za darmo. Tylko złotówkę zapłacimy za drugie opakowanie takich kosmetyków jak Adidas, Fa, Scholl, Schauma czy Eveline.

Zobacz w galerii, co można kupić w Biedronce

Dramat milionów Polaków. Co z oszczędnościami w bankach?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze