Promocje w Biedronce

Biedronka znów to zrobiła! Piwo, soki i lody rozdaje za darmo!

2023-06-10 5:53

W czasie długiego czerwcowego weekendu Biedronka wystartowała z nowymi promocjami. Tylko w sobotę 10 czerwca oferta Biedronki zachwyci wszystkich fanów piwa. W promocji dostaną za darmo aż 10 butelek złocistego napoju. To nie wszystkie produkty, które Biedronka oferuje gratis. Zobacz najlepsze promocje Biedronki na weekend.

Biedronka rozdaje piwo za darmo

Promocja na darmowe piwo w Biedronce to zawsze hit. W sobotę 10 czerwca mamy ją w wersji„10 +10 gratis”. Tylko tego dnia promocją objęte są wszystkie piwa Carlsberg w butelkach bezzwrotnych. Jak skorzystać z promocji w Biedronce? Aby skorzystać z promocji, pełnoletni klient musi posiadać Kartę Moja Biedronka lub jej cyfrową wersję w aplikacji Biedronki. Wtedy przy zakupie 20 piw na jeden paragon, przy kasie zostanie automatycznie naliczony rabat o wartości 10 butelek. Limit dzienny 20 butelek (maks. 10 butelek gratis) na kartę Moja Biedronka. Rodzaje piw możemy dowolnie mieszać.

Promocje w Biedronce – co jeszcze dostaniemy gratis?

Warto też skorzystać z  mega promocji  na wszystkie soki, nektary i napoje Riviva  2+1 gratis.. Limit dzienny – 6 produktów ( maks. 2 gratis) na kartę Moja Biedronka. Karta Moja Biedronka jest konieczna, aby w promocji 4+2 gratis dostać napoje gazowane Cola Original. Biedronka nie zapomniała też o miłośnikach lodów. W ramach jednej transakcji, prze zakupie 2 lodów na patyku, trzeci dostaniemy za darmo. Promocją objęte są wszystkie rodzaje lodów na patyku, które możemy dowolnie mieszać.

Biedronka promocje – co jeszcze kupimy taniej?

Piękna pogoda zachęca do grillowania. Na biesiadę możemy w promocji kupić karkówkę grillową za połowę ceny – tylko 11,89 zł/kg lub kiełbasę śląską Morliny za 9,90 zł/kg. Do obu promocji konieczna jest karta Moja Biedronka. Przy zakupie 2 opakowań mięsa mielonego z łopatki wieprzowej i wołowiny, za jedno zapłacimy 6,99 zł. Wszystkie wędzone łososie, drugi produkt jest 50 proc. tańszy. Dla ochłody możemy kupić soczystego arbuza - jedynie za 1,99 zł/kg a na sałatkę – pomidory malinowe w promocji za 4,99 zł/kg.

Sonda
Lubisz piwo?
Tańczące z Promocjami 05.06
Najnowsze