Biedronka

i

Autor: SHUTTERSTOCK SZALONE promocje w Biedronce! Lody i mięso za 1 zł, kiełbasa i piwo ZA DARMO

Kupujesz piwo w Biedronce? Za puste butelki dostaniesz voucher

2021-06-29 16:40

Sieć Biedronka przyjęła nowy regulamin przyjmowania opakowań zwrotnych w swoich sklepach. Regulamin sieci składa się z 5 punktów. Wśród nich znajdują się zapisy o kaucji, odbiorze opakowań i voucherach. W Biedronce można oddać tylko butelki wybranych firm i to na ściśle określonych zasadach. Warunkiem przyjęcia jest m.in. paragon. Także kupując w Biedronce piwa, warto zachować kwitek, by móc spokojnie oddać puste już butelki.

Promocja na piwo w Biedronce cieszy się ogromnym zainteresowaniem konsumentów. Tymczasem, idąc w zgodzie z ekologią, warto wybierać napoje, które mają zwrotne butelki. W czerwcu Biedronka wprowadziła nowe zasady dotyczące zwrotu butelek. Przede wszystkim zgodnie z zasadami, kaucja za opakowania zwrotne pobierana jest przez Biedronkę w kasie sklepu w trakcie zakupu przez klienta następujących produktów sprzedawanych w butelkach zwrotnych: piwo Warka Classic, piwo Namysłów Pils, piwo Kasztelan niepasteryzowny, piwo Harnaś oraz następujących kontenerach po butelkach zwrotnych: kontener zielony Carlsberg, kontener zielony Okocim, kontener czarny Grupa Żywiec, kontener czerwony Warka, kontener czerwony EB, kontener czarny Specjal. Co bardzo ważne, zgodnie  z regulaminem, odbiór opakowań zwrotnych odbywa się za okazaniem paragonu lub potwierdzenia wydania opakowań zwrotnych wskazujących na pobranie kaucji przez sklep sieci Biedronka w ilości nie większej niż na paragonie lub potwierdzeniu wydania opakowań zwrotnych.

W zamian za opakowanie zwrotne klient Biedronki otrzyma voucher o wartości nominalnej odpowiadającej kwocie kaucji, która pobierana jest przez Biedronkę przy sprzedaży produktów w opakowaniach zwrotnych.

SPRAWDŹ: Biedronka ogłasza zmiany w całej Polsce! Ogromne promocje i produkty przecenione o połowę

Debata e-Polska. Rewolucja Cyfrowa III edycja. Sprzedaż bezpośrednia
Sonda
W którym sklepie są lepsze promocje - Lidl czy Biedronka?

Źródło: dlahandlu.pl 

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Najnowsze