Sklep CCC

i

Autor: materiały prasowe CCC współpracuje z artystami. Ta kolekcja obuwia, torebek i akcesoriów to będzie istny szał!

Buty i torebki pod twoje drzwi w godzinę od zamówienia

2020-11-06 9:59

Grupa CCC testuje nową, ekspresową usługę. Nawet w ciągu 60 minut od złożenia zamówienia online, zakupy zostaną dostarczone pod twoje drzwi. Firma wyjaśnia, że to odpowiedź na potrzeby klientów i zamknięcie niektórych sklepów stacjonarnych w Polsce w czasie pandemii.

Ostatnie obostrzenia wprowadzane przez rząd w związku z pandemią koronawirusa i zamknięciem niektórych sklepów stacjonarnych skłoniły CCC do wprowadzenia nowych udogodnień dla klientów. Firma rozpoczęła właśnie testy nowej usługi, zakładającej dostawę zamówienia pod drzwi klienta w ciągu 60 minut od jego złożenia. Dotyczy to zamówień na towary oferowane przez sklepy stacjonarne.Nowa usługa ruszy w Warszawie jeszcze w listopadzie i wkrótce rozszerzona zostanie na inne aglomeracje miejskie.

Gen. Grzegorz Gielerak: Lockdown? Wybór między dżumą a cholerą [Super Raport]

Jak złożyć zamówienie?

Zamówienie ma być proste, a dostawa szybka. Klient podczas składania zamówienia online po wpisaniu kodu pocztowego widzi dostępne opcje dostawy. Teraz przy zamówieniach składanych na terenie stolicy pojawia się możliwość „dostawa tego samego dnia”. Po wybraniu tej opcji, zamówienie zostanie przekazane do przygotowania do sklepu CCC w centrum Warszawy, a kurier po otrzymaniu powiadomienia w specjalnej dedykowanej aplikacji o skompletowaniu przesyłki będzie je mógł odebrać i dostarczyć wprost do klienta. Obuwie ma być dostarczane w ciągu w 60 minut lub nawet krócej od złożenia zamówienia.

Przeczytaj także; Nowa usługa w CCC. Swoje zamówienie złożone online odbierzesz także w weekend

Pierwsi na rynku

- To innowacja na skalę rynku, nikt nie realizuje dziś zamówień w tak krótkim czasie pod same drzwi. Robimy to jako pierwsi. Wyszliśmy z założenia, że skoro pizza może być przywożona do domu w kilkadziesiąt minut, to buty również. Na razie testujemy to rozwiązanie w Warszawie, ale docelowo jeśli usługa się przyjmie, chcemy wprowadzić ją we wszystkich większych aglomeracjach miejskich - wyjaśnia Konrad Jezierski, Dyrektor ds. Rozwoju Omnichannel w CCC. - Naszym celem jest po pierwsze atrakcyjność i łatwość zakupów online, szczególnie w dobie pandemii, ale po drugie przełamanie bariery standardowego czasu dostawy, który dla wielu klientów wciąż jest zbyt długi. 60 minut jest właśnie takim wyjściem naprzeciw tym oczekiwaniom, zaadresowaniem potrzeb szczególnie młodszych klientów funkcjonujących na zasadzie tu i teraz. Tak żyją, tak chcą robić zakupy i tak chcą mieć dostępne produkty – od ręki. CCC zapowiada, że będzie dążyć do jeszcze większego skrócenia czasu dostawy tak, aby w przyszłym roku dostarczać dużą część z tych przesyłek w ciągu 30-45 minut.

Koronawirus: Czy sklepy zostaną zamknięte?

CCC rozwija wielokanałowość

Usługa „dostawa tego samego dnia” to kolejne proklienckie rozwiązanie Grupy CCC. Grupa konsekwentnie kontynuuje proces budowy ekosystemu omnichannel. Około 200 sklepów CCC zostało już wyposażonych w skanery stóp esize.me oraz tablety do zakupów internetowych, z których pochodzi już ponad 15% obrotów ccc.eu w Polsce. Wkrótce mają pojawić się także kasy samoobsługowe, dedykowane kioski internetowe oraz możliwość skanu 2D stopy w prawie 3 mln aplikacji mobilnych CCC pobranej przez klientów. Przykładem ostatnio wprowadzonej innowacji jest też wyszukiwanie produktów CCC na podstawie zdjęcia, które klienci mogą zrobić własnym telefonem lub wskazać w internecie. Dzisiaj rządzi obraz i zamiast słów, filtrów często łatwiej jest po prostu dodać zdjęcie danego produktu by znaleźć podobne modele w ofercie CCC.

Sprawdź też: Pełen lockdown w Polsce! Rząd powiedział kiedy! Zamknięte sklepy, Polacy w domach

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze