Biedronka

i

Autor: Archiwum Biedronka

Wielki powrót

Kultowy produkt wraca do Biedronki! Dwaj giganci rynkowi się dogadali

2022-12-28 9:50

Spór między Biedronką a PepsiCo trwał blisko rok. Prze ten czas fani chipsów Lay's nie mogli kupić ulubionej przekąski w największym dyskoncie w Polsce. Tuż przed świętami Bożego Narodzenia obie strony doszły do porozumienia. Już możemy kupić w Biedronce popularne chipsy i to w kilku smakach.

Chipsy Lay's wróciły do Biedronki

Chipsy Lay's z półek Biedronki zaczęły znikać już w grudniu 2021 roku. W styczniu 2022 r. sieć oficjalnie potwierdziła, że faktycznie nie ma ich od nowego roku w ofercie, a klientów, którzy dopytywali o te przekąski sieć zapewniała, że jeśli powrócą one na półki, to będzie o tym informować. Wiadomo, że zarówno dyskont jak i producent PepsiCo nie mogły się porozumieć ws prawie cen. Biedronka chciała oferować możliwie niskie stawki, a producent odpowiednio zarobić – podaje businness.pl. Na szczęście dla miłośników chipsów negocjacje z właścicielem marki, firmą PepsiCo zakończyły się powodzeniem. Przekąski pojawiły się już w świątecznej gazetce Biedronki z ofertą od 22 grudnia 2022.

Ile kosztują chipsy Lay's w Biedronce?

W sklepach sieci możemy już kupić klasyczne smaki Lay'sów, jak: zielona cebulka, solone czy paprykowe oraz wariant Lay's Oven Baked o smakach grilowana papryka, jogurt z ziołami czy solone. Cena jednego opakowania wynosi 6,99 złotych. Jest to nieco wysoka cena, ale paczki mają dużą gramaturę. Opakowanie Lay's Oven Baked ma 200 g, a klasycznych Lay'sów 215 g.

Sonda
Jak często spożywasz chipsy?
Tańczące z promocjami 22.12.2022
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze