Dom Doroty Szelągowskiej

i

Autor: AKPA Domy gwiazd. Jak mieszka Dorota Szelągowska? Wnętrza jak z katalogu

Domy gwiazd. Jak mieszka Dorota Szelągowska? Wnętrza jak z katalogu

2021-06-19 5:43

Dorota Szelągowska to najpopularniejsza projektantka wnętrz w kraju i gwiazda stacji telewizyjnej TVN. Prezenterka specjalizuje się w aranżacji wnętrz i o takiej tematyce jest większość jej programów. Tym razem jednak, w serii artykułów "Domy gwiazd" postanowiliśmy przyjrzeć się jak mieszka Dorota Szelągowska. Czy we wnętrzach jej mieszkania widać rękę mistrzyni? Czy jednak sytuacja jest zupełnie inna i przysłowiowy "szewc w dziurawych butach chodzi"? Zobaczcie sami.

Dorota Szelągowska i jej kariera

Dorota Szelągowska jest córką jednej z najbardziej popularnych pisarek w kraju, Katarzyny Grocholi. Urodzona w Libii, wychowywała się już jednak w kraju. Po rozwodzie rodziców opiekowała się nią mama i babcia. Swoje pierwsze kroki w mediach stawiała jeszcze w 1998 roku w programie "Rower Błażeja" w TVP. Następnie współpracowała z TVN przy produkcji takich programów jak "Moja krew", "Taniec z gwiazdami", a także "Dzień Dobry TVN". Następnie prowadziła "Polskie lato" w TVP1, "Pytanie na śniadanie" w TVP2 i "Dietosferę" w Kuchnia TV. Była również prowadzącą programy: "Dach nad gwiazdami", "Hotelove" oraz "Domy gwiazd" na antenie Domo+. Od 2014 roku roku nieprzerwanie związana z grupą TVN, dla której prowadziła między innymi: "Dorota Was urządzi", "Polowanie na kuchnie", "Weekendowe metamorfozy Doroty" i "Wielkanocne metamorfozy Doroty" w TVN Style, "Polowanie na mieszkanie", a także "Totalne remonty Szelągowskiej" w TVN oraz "Domowe rewolucje", "Tu jest pięknie", "Dorota inspiruje", "Metamorfozy Doroty Szelągowskiej" w HGTV. Dziennikarka prowadzi także swoje własne biuro projektowe.

Domy gwiazd: Jak wyglądają wnętrza mieszkania gwiazdy TVN?

Spoglądając na zdjęcia wnętrz domu Doroty Szelągowskiej, które z dużą chęcią dziennikarka publikuje na swoich profilach w mediach społecznościowych, od razu widać rękę mistrzyni. W przypadku Szelągowskiej przysłowie "Szewc w dziurawych butach chodzi" zupełnie nie ma zastosowania. Już na pierwszy rzut oka widać, że Dorota Szelągowska zna się na rzeczy. Wnętrza jej mieszkania są urządzone z wielkim gustem i dbałością o szczegóły.

Można by wręcz pomyśleć, że są to fotografie z jakiegoś katalogu. Trzeba przyznać, że pomysły Szelągowskiej na aranżację wnętrz są bardzo inspirujące. Całość prezentuje się imponująco, jednak z drugiej strony nie brak tam również ciepła i miłości. Galerię ze zdjęciami znajdziecie poniżej.

Sonda
Bajeczne domy polskich gwiazd. Czyj wam się najbardziej podoba?
Debata e-Polska. Rewolucja Cyfrowa III edycja. Sprzedaż bezpośrednia
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze