Domy gwiazd: Tak mieszka Weronika Rosati w Los Angeles

2021-05-29 13:32
Domy gwiazd: Tak mieszka Weronika Rosati w Los Angeles
Autor: Instagram Domy gwiazd: Tak mieszka Weronika Rosati w Los Angeles

Weronika Rosati spełnia się zawodowo za wielką wodą. Początkowo miała to być jedynie krótka wyprawa. Aktorka udała się do USA na początku 2020 roku, jednak nagły wybuch pandemii koronawirusa zatrzymał ją tam na dłużej. W związku z tym Weronika postanowiła zostać w Los Angeles na dłużej i powoli układa sobie tam życie. Aktorka pochwaliła się ostatnio swoim mieszkaniem, zdjęcia zamieściła w mediach społecznościowych. Galerię z wnętrz domu Weroniki prezentujemy poniżej.

Kariera Weroniki Rosati

Młoda Weronika Rosati swoją karierę aktorską rozpoczęła od epizodycznego pojawiania się w serialach telewizyjny. Dopiero w 2002 roku, rola w serialu "M jak Miłość" dała jej większą rozpoznawalność. Prawdziwą gwiazdą została jednak dzięki swojemu debiutowi filmowego w obrazie Patryka Vegi "Pitbull". Niedługo później pojawiła się również w opartym na nim serialu o tym samym tytule. Od tego czasu mogliśmy ją oglądać w wielu produkcjach zarówno filmowych jak i serialowych w kraju. Od 2010 roku z różnymi sukcesami stara się rozwijać swoją międzynarodową karierę. Pojawiła się w serialu HBO "Luck", kilku francuskich filmach, a także w filmie Agnieszki Holland "W ciemności". Zagrała również w produkcjach amerykańskich, takich jak: "Twardziele", "Kula w Łeb", "Iceman", czy "Last Vegas". Ma za sobą również epizod w serialu "Agenci NCIS". Ostatnio mogliśmy ją oglądać w serialu "Zawsze Warto". Wystąpiła również w "Agenci NCIS: Los Angeles".

ZOBACZ TEŻ: Weronika Rosati wystartowała z nowym biznesem. Firma zdradziła cenne szczegóły

Domy Gwiazd: Jak mieszka Weronika Rosati?

Weronika Rosati już od blisko roku przebywa na stałe w Stanach Zjednoczonych. Początkowo wyjazd miał być jedynie chwilowy, jednak po pewnym czasie aktorka postanowiła zacząć urządzać się swoim nowym gniazdku w Los Angeles. Na swoim profilu na Instagramie dosyć często umieszcza zdjęcia z mieszkania. Widać na nich, że pomimo iż nie jest ono wielkie to Weronika postanowiła uczynić je przytulnym, aby jej i córce mieszkało się tam przyjemnie. Weronika urządziła lokum w amerykańskim stylu, jednak cały czas nie zapomina o swoich polskich korzeniach.

Kuchnię postanowiła urządzić w bardzo jasnych kolorach, a na blacie widać wiele zdjęć przypominających jej o Polsce. Aktorka nie zapomina o ćwiczeniach, idealnym do tego miejscem jest przestronny salon. Rosati nie zapomniała także o wygodach. W salonie znajduje się duża kanapa, na której lubi spędzać czas wraz z małą Elizabeth. 

Weronika Rosati nie zapomniała także o kącie dla siebie. Mowa oczywiście o sypialni, w której także królują jasne, stonowane kolory. Głównym punktem jest oczywiście wielkie łoże. W rogu pokoju znajduję się również biała toaletka przy której gwiazda szykuje się do wyjść z domu. 

Express Biedrzyckiej - Władysław Kosiniak-Kamysz: Lidia Staroń nie gwarantuje obiektywizmu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE