Weronika Rosati

i

Autor: AKPA Weronika Rosati

Weronika Rosati wystartowała z nowym biznesem. Firma zdradziła cenne szczegóły

2021-06-06 19:47

Spółka Lajuu, która wspólnie z Weroniką Rosati chce podbić rynek kosmetyczny naturalnymi, wegańskimi produktami pielęgnacyjnymi, skrupulatnie realizuje założony plan rozwoju. Zgodnie z zapowiedzią, w trakcie trwającej kampanii crowdfundingowej, w poniedziałek 31 maja br. rozpoczęła sprzedaż kosmetyków w sklepie internetowym marki. Zapowiada także kolejne serie produktów oraz linię skierowaną do mężczyzn.

Łódzka firma Lajuu, za którą stoi sztab specjalistów doświadczonych m.in. w tworzeniu, rozwoju i wprowadzaniu na rynek kosmetyków naturalnych, rozpoczęła sprzedaż swoich produktów. Nowa marka współtworzona przez aktorkę i celebrytkę Weronikę Rosati oferuje naturalne, wegańskie i nietestowane na zwierzętach kosmetyki. Kluczową rolę odgrywają w nich aktywne, skoncentrowane formuły i składniki pochodzenia naturalnego, takie jak ekstrakty i oleje, wzbogacane innowacyjnymi komponentami. Preparaty do pielęgnacji twarzy i ciała marki Lajuu sprzedawane w szklanych opakowaniach są dostępne od 31 maja br. w sklepie internetowym marki.

ZOBACZ: Domy gwiazd: Tak mieszka Weronika Rosati w Los Angeles

M jak miłość. Bracia Mroczek zagrają innych bohaterów! To nie do uwierzenia, że Piotrek i Paweł mogą zniknąć. Te zdjęcia mówią wszystko - WIDEO

– W ostatnim dniu maja zgodnie z planem rozpoczęliśmy sprzedaż kosmetyków w naszym sklepie internetowym, ale prowadzimy także rozmowy m.in. z perfumeriami. W pierwszej serii Lajuu mamy trzy preparaty brązujące: liftingujące serum do twarzy, balsam do ciała z kompleksem antycellulitowym oraz samoopalacz do ciała z formułą anti-aging. Każdy z nich nadaje skórze efekt złocistej opalenizny oraz ma intensywne działanie pielęgnacyjne. Równocześnie z kosmetykami brązującymi do sprzedaży trafił pierwszy preparat zapowiadający kolejną serię – antyoksydacja – mówi Aneta Stacherek, prezes zarządu Lajuu SA. – Już w sierpniu br. na rynku będzie dostępna następna seria produktów współtworzonych przez Weronikę Rosati – kuracja. Znajdą się w niej balsam do ciała drenująco-wygładzający, serum do ciała wyszczuplające oraz serum ujędrniająco-rozświetlające do biustu i dekoltu – dodaje.

Weronika Rosati

i

Autor: Materiały prasowe

Marka Lajuu by Weronika Rosati skierowana jest do kobiet w wieku 25+, które od kosmetyków oczekują skuteczności oraz tego, aby były naturalne, wegańskie i nietestowane na zwierzętach. Produkty można nabyć w sklepie internetowym www.lajuu.pl, a ich ceny mieszczą się w przedziale od 129 do 169 złotych. Jak informują założyciele, trwają także prace nad serią kosmetyków naturalnych skierowaną do mężczyzn – Lajuu Men. W perspektywie najbliższych kilku lat Lajuu planuje poszerzyć ofertę o produkty prozdrowotne, takie jak shoty witaminowe i kolagen w płynie.

W planach giełda i kolejne serie kosmetyków

Wejściu na rynek kosmetyków Lajuu by Weronika Rosati towarzyszy kampania crowdfundingowa na blisko 1 mln zł, która ma przyspieszyć rozwój marki, wdrożenie kolejnych produktów oraz ekspansję na rynek amerykański. Jeszcze przez ponad miesiąc inwestorzy mogą dołączyć do Lajuu poprzez zakup akcji spółki i współtworzyć ten biznes. Osoby, które zdecydują się zainwestować w projekt, mogą liczyć na szereg atrakcyjnych benefitów, takich jak m.in.: kosmetyki marki, vouchery do atelier znanego projektanta i kliniki medycyny estetycznej, rabaty na kosmetyki, czy wycieczkę do Los Angeles i kolację z gwiazdą.– Trzyletni plan wdrożenia i rozwoju marki Lajuu ma umożliwić nam wypłatę pierwszej dywidendy już w 2024 roku. Planujemy podzielić się zyskiem z akcjonariuszami w wysokości do 50 proc. zysku netto. Co ważne, w przeciągu 3 do 5 lat zamierzamy zadebiutować na NewConnect, dzięki czemu akcjonariusze w łatwy sposób będą mogli sprzedawać akcje w wybranym przez siebie czasie – informuje Paweł Kibalczyc, wiceprezes zarządu Lajuu SA. – W ostatnim dniu maja rozpoczęliśmy sprzedaż kosmetyków w naszym sklepie internetowym, ale prowadzimy także rozmowy m.in. z perfumeriami. Już w 2021 r. chcemy uzyskać przychód na poziomie 2,1 mln zł, w 2022 r. już 6 mln zł, a w 2023 r. 7,8 mln zł. Dzięki wysokiej marży, już w tym roku spodziewamy się około 0,5 mln zł zysku netto, a w kolejnym powyżej 1 mln zł – dodaje.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze