Friz

i

Autor: MATERIAŁY PRASOWE, MAREK KUDELSKI/SUPER EXPRESS Friz

Biedronka promocje

Donuty Ekipy w Biedronce. Nowe smaki. Ile kosztują?

2022-09-06 14:13

Pierwsza odsłona Donutów Ekipy, wprowadzona w marcu 2022 do sieci Biedronka, cieszyła się wielką popularnością. Idąc za ciosem, z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego, członkowie Ekipy wspólnie z marką Dooti Donuts przygotowali dla fanów nowego Donuta. Produkt od 5 września możemy kupić w sklepach Biedronki.

Donuty Ekipy w Biedronce - jaki smak, ile kosztują?

Nowe Donuty Ekipy pojawiły się w sklepch Biedronki już w poniedziałek 5 września. Nowy produkt to efekt współpracy Ekipy Friza z marką Dooti Donuts, należącej do firmy Stokson. Członkowie Ekipy sami wybierali jego smak, wygląd, a także rodzaj dekoracji i sposób podania. Nowy donut to połączenie dwóch różnych owocowych nadzień – truskawkowego i cytrusowego. Donuty pokrywa czarna polewa z różowym wzorem oraz kolorową, strzelającą posypką. W składzie nowego donuta nie znajdziemy konserwantów, sztucznych barwników, ani tłuszczów utwardzonych – podają wirtualnemedia.pl.

Zobacz też: Promocje w Lidlu. Kultowy proszek za połowę ceny. Pranie za 40 groszy!

Marka Dooti Donuts jest również partnerem autorskiego projektu Friza – Genzie, dlatego ich autografy znalazły się na opakowaniach nowych produktów. Donuta Ekipy możemy kupić tylko w Biedronce, w cenie 2,89 zł za sztukę.

Tańczące z promocjami 01.09.2022
donuty Ekipy w Biedronce

i

Autor: Materiały prasowe/Biedronka donuty Ekipy w Biedronce

Pierwsza odsłona Donutów Ekipy była naszą najlepszą nowością produktową w ostatnich latach i dużym sukcesem sprzedażowym. Zachęceni, postanowiliśmy zrobić kolejny krok i stworzyć donuta w zupełnie nowej wersji. Zarówno dla Dooti Donuts, jak i dla członków Ekipy to była kapitalna przygoda, bo przełamywanie schematów i kreatywność w tworzeniu to coś, co wszyscy mamy w swoim DNA. Jestem pewien, że efekt tej współpracy spodoba się również fanom – mówi Konrad Wiktor, marketing manager w firmie Stokson.

Sonda
Jesteś fanem/fanką Ekipy Friza?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze