Lidl

i

Autor: Wikimedia Commons / Onderwijsgek

Hit w Lidlu

Promocje w Lidlu. Kultowy proszek za połowę ceny. Pranie za 40 groszy!

2022-09-05 14:12

Ceny rosną w zastraszającym tempie, a końca podwyżek nie widać. Ratunkiem dla kieszeni są promocje i obniżki cen. W Lidlu dobre promocje są przez cały tydzień. Sieć oferuje wielkie rabaty na produkty spożywcze, ale zawsze możemy liczyć na też na tańsze środki czystości i artykuły chemii gospodarczej. Tym razem mamy bardzo korzystną promocję na środki do prania.

Promocja w Lidlu – pranie za 40 groszy

Wielkie hity promocji w Lidlu od 5 września to kultowy proszek do prania E oraz żel do prania tej samej marki, które możemy kupić za połowę ceny. Warto się pospieszyć, promocja trwa do środy, 7.09 lub do wyczerpania zapasów. Oba środki do prania są sprzedawane w ogromnych opakowaniach XXXL w cenie 25,99 zł za opakowanie.

Zobacz też: Drożyzna w IKEA. Kultowe hot dogi drożeją o 100 proc.!

Żel do prania kolorowych i ciemnych tkanin Aromatherapy Essentials ma pojemność aż 3,5 litra. Taka objętość wystarczy na zrobienie 70 prań. Koszt jednego prania to zaledwie 37 groszy. Wyjątkowo silna formuła żelu do prania usuwa nawet głęboko tkwiące plamy. Możemy też w promocji kupić proszek do prania E. Opakowanie zawiera ponad 4 kg proszku, co pozwala zrobić 63 prania. Jedno pranie będzie kosztować 40 groszy. Proszek E w promocji Lidla przeznaczony jest do prania tkanin kolorowych i ciemnych.

Żel i proszek E

i

Autor: Materiały prasowe/Lidl Żel i proszek E
Tańczące z promocjami 01.09.2022
Sonda
Robisz zakupy w Lidlu?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze