Nicole Shanahan & Elon Musk

i

Autor: EAST NEWS Nicole Shanahan & Elon Musk

Elon Musk znów szokuje. Czy miał romans z żoną założyciela Google?

2022-07-25 9:49

W Internecie rozgrywa się kolejna afera z udziałem Elona Muska. Tym razem chodzi o życie osobiste najbogatszych potentatów technologicznych. Krążą plotki, że Musk miał romans z żoną założyciela Google, Sergeya Brina, Nicole Shananan. Tymczasem Musk przekonuje, że z Brinem są przyjaciółmi a z Shanahan nic go nie łączy.

Czy Elon Musk miał romans z żoną założyciela Google?

"Wall Street Journal" opierając się na anonimowych źródłach przekonuje, że Elon Musk miał romans z Nicole Shanahan, żoną założyciela Google Sergeya Brina. Właściciel Tesli i Shanahan mieli mieć krótki romans, po którym Brin złożył wniosek o rozwód na początku tego roku i zakończył przyjaźń z Muskiem. Tuż po publikacji WSJ głos zabrał sam Musk, który napisał na Twitterze, że jest zupełnie inaczej.

„Siergiej i ja jesteśmy przyjaciółmi i wczoraj wieczorem byliśmy razem na imprezie! Widziałem Nicole tylko dwa razy w ciągu trzech lat, za każdym razem w towarzystwie wielu innych ludzi. Nic romantycznego” - cytuje wpis Muska RP.pl.

Brin i Shanahan są mniej wylewni i sprawy nie komentują wcale. Jak pisał WSJ Brin wystąpił o rozwód ze względu na różnice, których nie dało się pogodzić. Miał też kazać współpracownikom sprzedawać osobiste inwestycje w spółki Muska.

Policja ściga tego oszusta. Wyłudził od seniorki ogromne pieniądze

Kim jest Elon Musk?

Elon Musk ma obecnie 224 miliardy dolarów, co sytuuje go na pierwszym miejscu rankingu najbogatszych ludzi na świecie. Lubi jednak podkreślać swoją skromność, przykładowo wyprzedaje nieruchomości i mieszka w niewielkim domku. Urodził się w 1971 roku w Pretorii w RPA. Biznesem zajął się w wieku... 10 lat, kiedy nauczył się programowania, stworzył grę komputerową i ją sprzedał. Ale z niejednego pieca jadł chleb. W młodości pracował m.in. w kanadyjskim tartaku, czyszcząc kotły. Studiował fizykę, ale rzucił studia dla biznesu. Pierwsze miliony zarobił w latach 90., gdy otrzymał pieniądze jako wspólnik po sprzedaży spółki zajmujacej się oprogramowaniem. Potem pracował w PayPalu, a SpaceX założył w 2002 roku. Firma zdobyła pierwszy miliard w 2008 roku. Największe zyski przyniosła Muskowi Tesla produkująca auta elektryczne. Musk jest jej dyrektorem od 2008 roku.

Sonda
Czy lubisz Elona Muska?
Najnowsze