Ewa Chodakowska

i

Autor: WBF

Ewa Chodakowska zarabia FORTUNĘ! Coraz wyżej na liście najbogatszych Polek

2020-10-04 17:35

Ewa Chodakowska na liście najbogatszych Polek pierwszy raz znalazła się zaledwie trzy lata temu. Trenerka nie zwalnia tempa i cały czas pomnaża swoją fortunę. Warto podkreślić, że Chodakowska swoich milionów nie odziedziczyła, ale sumiennie przez lata na nie zapracowała. Zobacz, w jaki sposób trenerka fitness zbiła majątek i ile na ten moment on wynosi.

Ewa Chodakowska to jedna z najbardziej popularnych polskich trenerek, a zarazem jedna z najbogatszych Polek To też przykład kobiety, której z pasji udało się stworzyć dobrze prosperujący biznes. Ostatnio magazyn "Wprost" opublikował ranking 50 najbogatszych Polek. Wśród nich kolejny raz pojawiło się nazwisko trenerki. Jak podaje magazyn, w tym roku Chodakowska awansowała o dwie pozycje, zajmując 29 miejsce z majątkiem szacowanym na 185 mln zł.

ZOBACZ TEŻ: Mandaty za brak maseczki. Ile wynoszą? Policja ukarała już 19 tysięcy osób

Jak Chodakowska zarobiła miliony?

Dokładnie trzy lata temu Ewa Chodakowska pierwszy raz znalazła się na liście najbogatszych Polek. Obecność popularnej trenerki w prestiżowym rankingu było wtedy niezwykłym zaskoczeniem. Zajęła ona 47. pozycję z majątkiem szacowanym na 49 mln zł. Guru fitnessu stwierdziła wtedy, że nigdy nie dążyła do tego, aby zbić fortunę.

- Moim celem nie były pieniądze.. nigdy nie marzyłam o pieniądzach.. Ale zawsze czułam.. zawsze wiedziałam, ze osiągnę sukces.. jak tylko znajdę to co kocham najbardziej i dam z siebie wszystko...- skomentowała wtedy swoją obecność na liście najbogatszych Polek.

Ewa Chodakowska dla wielu Polek może być wzorem do naśladowania. Pasję do fitnessu odkryła podczas pobytu w Grecji, kiedy spotkała trenera fitness i swojego przyszłego męża – Lefterisa Kavoukisa. To od niego zaraziła się pasją do sportu i postanowiła zdobytą wiedzą dzielić się w internecie, głównie na portalu społecznościowym Facebook. Zaczynała niemal od zera, ale dzięki determinacji, szybko zyskała nowych odbiorców. Sprzedaż książek oraz płyt DVD z ćwiczeniami, organizacja eventów sportowych, to kilka ze źródeł dochodów sportsmenki. Trenerka wprowadziła na rynek swoją platformę z ćwiczeniami Be Active TV. Ogromnym zainteresowaniem od lat cieszą się warsztaty sportowe organizowane przez firmę Bebio, której Chodakowska jest właścicielką. Ale to nie jedyna firma trenerki. Obecnie pod swoim nazwiskiem ma zarejestrowanych aż siedem przedsiębiorstw! Chodakowska produkuje własną żywność spod marki Be Raw, dietetyczny catering Be Diet, produkuje suplementy diety Vivita czy stroje kąpielowe Mission Swim. W kwietniu 2019 roku wspólnie z zespołem ekspertów, Chodakowska wprowadziła na polski rynek markę kosmetyków do codziennej pielęgnacji, które zawierają ponad 99 proc. składników naturalnych. Gigantyczne imperium, jak zaznacza Chodakowska, od początku buduje ze swoim mężem Lefterisem.

SPRAWDŹ TAKŻE: Ponad 48 mln zł trafi do mazowieckich przedsiębiorców z europejskich dotacji płynnościowych

Najnowsze