Gang Słodziaków z Biedronki powrócił! Nowe zabawki

2020-04-06 12:04 KaJa
Koronawirus a zakupy: Biedronka mocno zmieniła godziny pracy
Autor: Wikipedia

Gang Słodziaków to biedronkowe maskotki, które pokochały rzesze dzieci. Akcja marketingowa ze zbieraniem naklejek za zakupy i wymienianiem ich na kolorowe pluszaki była dla sieci strzałem w dziesiątkę. W internecie można było przeczytać o handlu naklejkami i innych absurdalnych historiach z nimi związanych. Teraz Biedronka wraca z kolejną ofertą, tym razem przygotowała dla dzieci interaktywne zabawki znane z poprzedniej edycji programu.

Gang Słodziaków był już kolejną odsłoną najbardziej popularnej akcji reklamowej sieci Biedronka. Dzieci i dorośli oszaleli na punkcie kolorowych maskotek. Klienci dyskontu masowo zbierali naklejki, które wymieniali na Słodziaki. W wielu placówkach już po kilku dniach trwania promocji brakowało pluszaków. W internecie natomiast trwał handel naklejkami, można było też przeczytać coraz to bardziej absurdalne historie o tym jak ludzie s klepach wyrywali sobie maskotki z rąk.

Czytaj również: Tym branżom nie grozi kryzys? W czasie epidemii rośnie e-commerce

Biedronka doskonale wie, jaką popularnością cieszyły się Słodziaki, dlatego też z okazji Wielkanocy wracają one do oferty. Tym razem nie będzie jednak zbierania naklejek i wymieniania ich na zabawki. Na sklepowe półki trafią bowiem "interaktywne Słodziaki" do kupienia w cenie 49,99 złotych. Do wyboru jest Kicająca Zuzia i Skaczący Lucek. Pluszaki wyposażone są w  baterie, dzięki którym mogą one skakać i śmiać się. Dla miłośników Gangu Słodziaków Biedronka przygotowała również bidon z postaciami z serii (14,99 złotych) i szklane naczynia (7,99 złotych).

Sprawdź także: Promocje w Lidlu na Wielkanoc. Kawa za 5 złotych!

 

Interaktywne Słodziaki  w Biedronce
Autor: materiały prasowe
Najnowsze