We czwartek został otwarty nowy Kaufland na Gocławiu

i

Autor: Kaufland We czwartek został otwarty nowy Kaufland na Gocławiu

Giga promocja na ćwierćfinały Euro! 8 piw za darmo

2021-06-30 13:01

W weekend. czeka nas wielka piłkarska uczta – ćwierćfinały Euro 2020. Już bez udziału naszej reprezentacji, ale prawdziwi fani piłki nożnej i tak będą oglądać mecze. Z tej okazji Kaufland przygotował kapitalną promocję dla kibiców. Będą mogli za darmo dostać 8 piw znakomitej marki Carlsberg. Promocja obowiązuje tylko w sobotę 3.07.

To jedna z ulubionych promocji wśród klientów dyskontów i supermarketów. Piwo za darmo zawsze cieszy się wielką popularnością o każdej porze roku, a zwłaszcza latem. Tym razem promocję dla miłośników złocistego napitku przygotował Kaufland. Okazją są ćwierćfinały Euro 2020.

Carlsberg za darmo

W sobotę 3 lipca, kiedy w walce o półfinał zmierzą się Czechy z Danią i Anglia z Ukrainą, we wszystkich sklepach sieci, jeśli kupimy 6 piw Carlsberg w butelce, 4 następne dostaniemy za darmo. W prezencie na jeden paragon w kasie możemy zdobyć aż 8 butelek. Promocja obowiązuje tylko do 20 piw na jednym rachunku. Co z pewnością nie przeszkodzi, żeby z 20 kolejnymi piwami ponownie udać się do kasy i skorzystać z promocji.

piwo Carlsberg 6+4 gratis

i

Autor: MAT. PRASOWE piwo Carlsberg 6+4 gratis

Pamiętajmy, że przy zakupie powyżej 20 sztuk obowiązuje cena regularna, czyli 3,19 zł za butelkę. W Kauflandzie taniej możemy też kupić piwo Żywiec w puszce. Przy zakupie 8 -paku złocistego napoju, za jedną puszkę zapłacimy 2,29 zł. A butelkę piwa Captain Jack w promocji kupimy za 2,99 zł.

E-polska: Rok od pandemii
Sonda
Gdzie najczęściej robisz zakupy?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Najnowsze