Godziny dla seniorów. Biedronka oferuje mega rabaty dla seniorów

2020-10-19 17:10 tryb mos
godziny dla seniora/Biedronka
Autor: materiały prasowe godziny dla seniora/Biedronka

Biedronka w trosce o bezpieczeństwo seniorów zachęca ich do dokonywania zakupów w godzinach im dedykowanych specjalną ofertą Platynowe Rabaty. Jednocześnie aż 2650 sklepów sieci Biedronka w całym kraju jest już czynnych co najmniej do godz. 23:00, w tym niemal 50 całodobowo w ramach Akcji 24. Zobacz, jakie będą promocje w najbliższych dniach.

Godziny dla seniora. Nowe promocje w Biedronce

Dzięki Platynowym Rabatom seniorzy mogą liczyć nie tylko na bezpieczniejsze i bardziej komfortowe zakupy w czasie przeznaczonym tylko dla nich, ale również na to, że każdego dnia zapłacą mniej za inny, często wybierany przez nich produkt. Ważne, by zabrać ze sobą kartę Moja Biedronka. Upusty dotyczą najczęściej produktów, które są szczególnie chętnie kupowane przez tę grupę społeczną. Codziennie można je kupić nawet o kilkadziesiąt procent taniej. Np. w najbliższy wtorek, czyli 20 października, z kartą Moja Biedronka osoby starsze mogą kupić aż o 40 proc. taniej Szynkę Konserwową Kraina Wędlin bądź praliny Wawel - Tikitaki, Kasztanki. Z kolei w środę, czyli 21 października, w ramach Platynowych Rabatów w Biedronce można nabyć 1 produkt plus 1 gratis - promocja ta dotyczy parówek z filetem z kurczaka z Krainy Wędlin oraz papieru toaletowego rumiankowego firmy SOFT QUEEN. 

ZOBACZ TAKŻE: Godziny dla seniorów. Gdzie obowiązują? W jakich godzinach?

- Podobnie jak wiosną tego roku, tak i teraz ograniczamy ryzyko dla najbardziej narażonych grup wiekowych, pozwalając im również realnie oszczędzać. Dlatego uruchomiliśmy Platynowe Rabaty dla seniorów od poniedziałku do piątku w godzinach 10-12, kiedy nasze sklepy są tylko do dyspozycji tych klientów - Maciej Łukowski, dyrektor handlowy i członek zarządu sieci Biedronka.

Jednocześnie, aby wszyscy klienci Biedronki mieli możliwość dokonywania bezpiecznych i komfortowych zakupów, sieć wydłużyła godziny pracy aż 2650 sklepów w całym kraju co najmniej do godz. 23:00. Niemal 50 z nich pracuje całodobowo. Seniorzy są szczególnie istotną grupą klientów, dlatego sieć Biedronka już w marcu zainicjowała akcję „Czas na pomaganie seniorom”, czyli program łączący osoby starsze z wolontariuszami gotowymi dostarczać zakupy do ich domów. Do tej pory do akcji zgłosiło się prawie 20 tys. osób.

Tańczące z promocjami 9 X
Najnowsze