Gwint - betatesty

i

Autor: printscreen youtube.com

Gwint na kolejnej platformie. Wiedźmińska Gra Karciana dostępna na Macu

2021-04-10 5:41

GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana to jeden z tytułów CD Projektu, rozwijających uniwersum stworzone przez Andrzeja Sapkowskiego. Do niedawna w karciankę grać można było na konsolach, komputerach PC i urządzeniach z Androidem. Od teraz gra dostępna jest także na komputerach macOS.

- GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana to jeden z tytułów CD Projektu, rozwijających uniwersum stworzone przez Andrzeja Sapkowskiego. Do niedawna w karciankę grać można było na komputerach PC i urządzeniach z Androidem. Od teraz gra dostępna jest takrze na komputerach macOS - poinformował CD Projekt.

ZOBACZ TEŻ: Śluby i wesela już w maju. Może być zielone światło rządu

Przypomnijmy, że Gwint to gra karciana, która pojawiła się w 3. części gry komputerowej "Wiedźmin" jako tzw. minigra. Samodzielny Gwint to rozbudowana karcianka o świetnej oprawie audiowizualnej, pełnej animacji. Do tej pory Gwint dostępny był na komórki z Androidem, komputery i konsole Xbox i Playstation.

Jak zapewniają twórcy "Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana" na macOS działa na wszystkich urządzeniach wyposażonych w chip Apple M1 i posiada pełne wsparcie dla wspólnej gry z wersjami gry na PC (poprzez GOG.COM i Steam), Android oraz iOS. Wymagania dotyczące kompatybilności urządzeń można sprawdzić na stronie produktu w App Store.

Z okazji nowego wydania, sklep w grze został zaktualizowany o specjalne oferty tylko dla macOS i iOS.

Hotplota.pl: Wiedźmin wraca; tajemnica Kim Kardashian odkryta!

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Najnowsze