IKEA podnosi ceny hot dogów

i

Autor: Pixabay.com / Zdjęcie ilustracyjne IKEA podnosi ceny hot dogów

IKEA wycofuje klopsiki! Może znajdować się w nich PLASTIK. Uważajcie, zanim to zjecie

2022-02-10 11:41

IKEA wycofuje partię mrożonych klopsików warzywnych, ponieważ mogą znajdować się w nich elementy plastiku. Zjedzenie takiego produktu może zagrażać naszemu zdrowiu! Uważajcie, zanim to zjecie i sprawdźcie, czy nie macie tych klopsików w domu. Co zrobić z takim produktem? Znamy szczegóły. Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie poniżej.

IKEA prosi wszystkich klientów, którzy kupili mrożone klopsiki warzywne HUVUDROLL w paczkach po 1000 g z datą przydatności do spożycia 2022-10-26, aby skontaktowali się z IKEA i odebrali pełny zwrot pieniędzy z uwagi na ryzyko obecności plastikowych elementów w produkcie. Zjedzenie tego produktu może być szkodliwe dla naszego zdrowia!

"Bezpieczeństwo i jakość jedzenia z naszego asortymentu stanowi dla IKEA najwyższy priorytet. Pragniemy oferować naszym klientom produkty, którym mogą ufać, wytwarzane w sposób odpowiedzialny, bez poświęcania bezpieczeństwa ani jakości. Pomimo wszystko doszło do zanieczyszczenia jednej partii mrożonych klopsików warzywnych HUVUDROLL w opakowaniach po 1000 g plastikowymi elementami pochodzącymi z uszkodzonej linii produkcyjnej. Z tego powodu produkty należące do tej partii zostają wycofane z rynku", czytamy w komunikacie IKEA.

Więcej w dalszej części artykułu poniżej.

IKEA wycofuje klopsiki! Może znajdować się w nich PLASTIK. Uważajcie, zanim to zjecie

i

Autor: IKEA IKEA wycofuje klopsiki! Może znajdować się w nich PLASTIK. Uważajcie, zanim to zjecie

Mrożone klopsiki warzywne HUVUDROLL (704.877.95) w opakowaniach po 1000 g z datą przydatności do spożycia 2022-10-26 można zwrócić w dowolnym sklepie IKEA i otrzymać pełny zwrot pieniędzy. Dowód zakupu (paragon) nie jest wymagany. "Więcej informacji uzyskasz na stronie IKEA.pl lub pod bezpłatnym numerem telefonu 22 275 05 00. IKEA przeprasza za wszelkie niedogodności wynikające z zaistniałej sytuacji", czytamy w komunikacie sieci IKEA.

Sonda
Lubisz robić zakupy w sklepach IKEA?
Protest rolników w Bydgoszczy
Najnowsze