Szef MON krócej w PiS od Misiewicza

i

Autor: Stanisław Kowalczuk Bartłomiej Misiewicz

Ile zarabia Bartłomiej Misiewicz w Ministerstwie Obrony Narodowej

2017-01-04 16:38

Bartłomiej Misiewicz, zaufany współpracownik Antoniego Macierewicza zarabia 12 tys. zł miesięcznie w Ministerstwie Obrony Narodowej.

Bartłomiej Misiewicz w Ministerstwie Obrony Narodowej zarabia 12 tys. zł. Na jego wynagrodzenie składa się kilka kwot: wynagrodzenie zasadnicze (6 070 zł), dodatek funkcyjny (1 810 zł), dodatek specjalny (4 121,24 zł). To kwoty brutto.

Zobacz: 500 plus w 2017 roku. Zobacz zmiany w programie

W MON Bartłomiej Misiewicz został zatrudniony w listopadzie 2015 r. Objął w tym resorcie stanowisko szefa gabinetu politycznego oraz rzecznika prasowego ministra. Po publikacji w „Newsweeku”, który jak się okazało bezpodstawnie zarzucił mu korupcję polityczną, obawiając się, że kampania wymierzona w jego dobre imię utrudni mu pracę, złożył wniosek o zawieszenie w obowiązkach i czekał na werdykt prokuratury. W tym czasie nie pobierał wynagrodzenia. Gdy prokuratura umorzyła postępowanie, oczyszczony z wszelkich zarzutów Bartłomiej Misiewicz mógł wrócić do pracy w resorcie.

Zobacz: 10 najpopularniejszych wymówek od spłaty długów

Bartłomiej Misiewicz od lat jest zaufanym współpracownikiem Antoniego Macierewicza. Wspólnie uczestniczyli m.in. przy pracach w zespole parlamentarnym ds. katastrofy smoleńskiej.

źródło: wp.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze