Pieniądze

i

Autor: Shutterstock

Jacek i Barbara wygrali po milion złotych. Finał loterii szczepionkowej

2021-10-07 12:21

Loteria szczepionkowa już za nami. Kto wygrał? 6 października odbyło się finałowe losowanie. To wtedy rozdano wyczekiwane przez wszystkich cztery nagrody główne. Te robią wrażenie. Wśród nagród znalazły się dwie wypłaty po milion złotych oraz dwa samochody Toyota C-HR.

Wylosowano laureatów Loterii Narodowego Programu Szczepień. Astronomiczne nagrody główne w wysokości miliona złotych wygrali Jacek R. i Barbara G. Samochody trafiły do Patrycji W oraz Przemysława Z. 

Ogólnopolska Loteria Narodowego Programu Szczepień była jedną z form zachęty do szczepienia przeciw COVID-19. Mogły w niej uczestniczyć osoby, które ukończyły 18 lat, dokonały kompletnej procedury zaszczepienia przeciw COVID-19 i zarejestrowały się w loterii do 30 września br. 

W środę 6 października br. odbyło się ostatnie 12. tygodniowe losowanie nagród dla zarejestrowanych od 20 do 30 września br. 

Wszystkie nagrody w Loterii Narodowego Programu Szczepień są zwolnione od podatku dochodowego, czyli zarówno wygrane natychmiastowe (200 zł, 500 zł), jak i nagrody w postaci hulajnóg, samochodów czy gotówki (50 tys. zł, 100 tys. zł, a nawet 1 mln zł).

 Zgodnie z regulaminem, nagrody wydawane są najpóźniej do 31 stycznia 2022 r. 

Totalizator Sportowy (TS), który jest organizatorem loterii szczepionkowej, podał PAP, że do tej pory w loterii zarejestrowało się ponad 4,3 mln uprawnionych osób. Wartość wszystkich wydanych nagród przekracza 7 mln zł.

Powstanie loteria Narodowego Programu Szczepień. Na czym będzie polegała?
Sonda
Czy weźmiesz udział w loterii szczepionkowej?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze