Obowiązkowe szczepienia przeciw COVID-19? Adam Niedzielski zdradził plan

i

Autor: SHUTTERSTOCK Obowiązkowe szczepienia przeciw COVID-19? Adam Niedzielski zdradził plan

Loteria szczepionkowa: Kto wygrał 50 tys. zł? Wyniki losowania

2021-07-28 12:04

Trwa loteria szczepionkowa. Aby wziąć udział w losowaniu nagród rzeczowych i pieniężnych należy się zaszczepić i zarejestrować w loterii szczepionkowej. W środę 28 lipca do zgarnięcia będzie pięć razy po 50 000 zł i 60 hulajnóg elektrycznych. To już trzecia odsłona losowania nagród w loterii szczepionkowej organizowanej przez Totalizator Sportowy.

Loteria szczepionkowa. Kto wygrał?

Szansę wygrania w trzecim tygodniowym losowaniu będą miały osoby, które zarejestrowały się do wzięcia udziału w loterii między 19 a 25 lipca. Każdy z zarejestrowanych w sumie na szansę wygrać cztery razy - nagroda natychmiastowa, tygodniowa, miesięczna i główna. Totalizator Sportowy informował we wtorek PAP, że do Loterii Narodowego Programu Szczepień zarejestrowało się 3,2 mln osób, czyli o ponad 370 tys. więcej niż w ubiegłym tygodniu. Wartość rozlosowanych dotychczas nagród przekroczyła 3 mln zł, z czego blisko 1,7 mln zł to były nagrody natychmiastowe. W ramach tygodniowego losowania będzie można wygrać pięć razy po 50 tys. zł zł i 60 hulajnóg elektrycznych.

Prof. Simon odpowiada na pytania dotyczące koronawirusa

Loteria szczepionkowa. Lista zwycięzców

W ramach nagród natychmiastowych, przez cały czas trwania loterii każda co 500. osoba biorąca w niej udział może wygrać 200 zł (39 000 x 200 zł). Z kolei co 2000. grający może wygrać 500 zł (13 000 x 500 zł). Pula nagród natychmiastowych jest ograniczona i wynosi 52 000 sztuk. Jeśli chodzi o losowania miesięczne, pierwsze zaplanowano na 4 sierpnia, kolejne na 8 września, a trzecie na 6 października. W ramach tych losowań, co miesiąc można wygrać 2 x 100 000 zł (pula – 600 000 zł) oraz dwa samochody toyota corolla (łącznie sześć sztuk). Losowanie finałowe odbędzie się 6 października, do wygrania będą dwie nagrody po 1 000 000 złotych każda, a także dwa samochody toyota C-HR. O wygranej zwycięzcy zostaną poinformowani za pomocą wiadomości SMS.

Sonda
Czy loteria Narodowego Programu Szczepień to dobry sposób na zachęcenie społeczeństwa do szczepień?

Loteria szczepionkowa. Jak wziąć udział?

Wszystkie nagrody w Loterii Narodowego Programu Szczepień są zwolnione od podatku dochodowego, czyli zarówno wygrane natychmiastowe (200 zł, 500 zł), jak i nagrody w postaci hulajnóg, samochodów czy gotówki (50 tys. zł, 100 tys. zł, a nawet 1 mln zł).

Ogólnopolska Loteria Narodowego Programu Szczepień jest jedną z form zachęty do szczepienia przeciw COVID-19. Mogą w niej uczestniczyć osoby, które ukończyły 18 lat, dokonały kompletnej procedury zaszczepienia przeciw COVID-19 i zarejestrowały się w loterii do 30 września br. Rejestrować można się przez Internetowe Konto Pacjenta na stronie pacjent.gov.pl lub dzwoniąc na Infolinię Narodowego Programu Szczepień pod numer 989

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze