Uchodźcy w Przemyślu

i

Autor: Anna Cichy

Karetka dla Ukrainy. Wesprzyj zbiórkę na zakup leków i specjalistycznego sprzętu

2022-03-04 22:00

Kolejny dzień wojny na Ukrainie, do Polski napływają setki tysięcy uchodźców. Cała Polska solidaryzuje się z dzielnym Narodem Ukraińskim. Każdy z nasz chce pomóc. Bardzo potrzebne jest teraz między innymi wsparcie w zakupie i dostawach specjalistycznego sprzętu medycznego dla walczącej Ukrainy. Możesz się dołączyć do zbiórki pieniędzy na ten szlachetny cel.

Pomoc dla Ukrainy

Polska pomaga Ukrainie, wspierając uchodźców, którzy napływają do naszego kraju. Przybyło ich ponad 700 tysięcy. Potrzebne jest wszystko: jedzenie, ciepła, odzież, brakuje też leków, środków opatrunkowych i specjalistycznego sprzętu. Grupie ludzi z Wrocławia i Warszawy z firm Media Maker, Publicon, Applover, HyperCrew, TSS, Tagatic i Wolfs skupionych wokół funduszu Czysta3.vc udało się kupić pierwszą karetkę dla szpitala w Mościskach, który nie posiada ani jednej. Jutro rusza na Ukrainę. Kolejna została zamówiona i za kilka dni powinna być gotowa do odbioru. Sfinansowana zostanie z niedzielnych przychodów wystawy Ikony Motoryzacji zorganizowanej w Fabryce Norblina w Warszawie przez Marcina Śmigielskiego i Supercar Club.

Ale potrzeby są dużo większe, dlatego Fundacja przy Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA w Warszawie organizuję zbiórkę pieniężną m.in. na zakup leków, materiałów opatrunkowych, aparatury medycznej na wyposażenie punktów medycznych udzielających pomocy medycznej osobom poszkodowanym w konflikcie zbrojnym w Ukrainie. Każdy z nas może wesprzeć Ukraińców walczących o swoje życie, rodzinę i dom. Zainteresowanych pomocą prosimy o wpłaty na konto dedykowane do zbiórki na pomoc Ukrainie.

PEKAO SA O. Warszawa nr 60 1240 1053 1111 0010 5660 7001 tytułem „ Wspieram Ukrainę”

Katarzyna Pełczyńska-Nałęcz: Ukraina wygrała wojnę o serca. Teraz Rosjanie będą bardziej brutalni [Super Raport]
Sonda
Czy zaangażowałeś się w jakiś sposób w pomoc dla Ukrainy?
Najnowsze