Biedronka - gazetka. Oferty, rabaty, wyprzedaże, promocje 2020

i

Autor: Biedronka - biuro prasowe

Biedronka znowu czynna całą dobę! Nowe obostrzenia przez koronawirusa

2020-10-09 13:38

Biedronka natychmiast reaguje na zmieniającą się sytuację w kraju. Sieć chcąc podnieść bezpieczeństwo zarówno klientów i pracowników oraz komfort zakupów podjęła decyzję o wydłużeniu godzin pracy jej sklepów. Od najbliższego weekendu ponad 40 sklepów w całej Polsce będzie działać całodobowo, a ok. 650 – do 23.30.

Sieć Biedronka ma jasne priorytety, zwłaszcza teraz, w niepewnych dla nas wszystkich czasach: dostarczać klientom towary wysokiej jakości w niskich cenach, jednocześnie dbając o bezpieczeństwo i komfort kupujących. To właśnie dla nich Biedronka postanowiła wydłużyć godziny otwarcia placówek w całym kraju. Już od tego weekendu niemal 2600 sklepów Biedronki działać będzie co najmniej do godz. 23.00, a w najbliższych dniach wydłużenie godzin będzie dotyczyło kolejnych placówek, których sieć ma ponad 3 tysiące w całym kraju. Dodatkowo ponad 40 placówek czynne będzie całą dobę. Lista sklepów, które będą otarte on stop dostępna jest na stronie Biedronki.

Zobacz także: Idziesz DZIŚ na imprezę? Policja BĘDZIE POLOWAĆ. Koronawirus w Polsce

- Jako lider rynku czujemy się odpowiedzialni za promowanie dobrych rozwiązań. Akcja 24 umożliwia zakupy niezbędnych produktów w całej Polsce w bezpiecznych warunkach. Klienci docenili to rozwiązanie za pierwszym razem, wierzymy, że teraz będzie tak samo – mówi Paweł Stolecki, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka

Sprawdź również: Lidl rozdaje piwa. Trzeba się śpieszyć!

Tańczące z promocjami 9 X
Najnowsze