Krzysztof Ibisz wyjawił swój Sekret! Pokazał ELIKSIR MŁODOŚCI [ZDJĘCIA]

2019-06-10 11:01 WSB
Krzysztof Ibisz ZATAŃCZY w Tańcu z Gwiazdami! Kto poprowadzi show?
Autor: Fot. East News/MARIUSZ GRZELAK/REPORTER Krzysztof Ibisz

Popularny dziennikarz i prezenter, Krzysztof Ibisz, znany jest z młodego wyglądu. Od dawna Polacy zastanawiali się, co sprawia, że 54-latek bardziej przypomina dwudziesto czy trzydziestolatka. Teraz Krzysztof Ibisz postanowił uchylić rąbka tajemnicy i zaprezentował swój eliksir młodości.

Krzysztof Ibisz to jeden z najpopularniejszych Polaków. Znamy go jako aktora, prezentera telewizyjnego, dziennikarza a nawet polityka (był posłem na Sejm I kadencji). Mimo wielu lat aktywności wygląda on wciąż niezwykle młodo. W internecie krążyły nawet plotki mówiące o tym, że Krzysztof Ibisz jest jak Benjamin Button, czyli młodnieje z wiekiem, albo że po prostu jest nieśmiertelny. Sam zainteresowany wspominał czasami o tym, że po prostu dba o zdrowie. Być może jednak w plotkach kryło się ziarno prawdy.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE: Tak oszukują nas producenci odzieży i tkanin! Szokujący raport UOKiK

Na swoim profilu na Facebook Krzysztof Ibisz udostępnił zdjęcie, na którym trzyma butelkę tajemniczego napoju, opisaną jako „Eliksir Młodości Krzysztofa”. Z etykiety na butelce zawierającej żółtawy płyn możemy wyczytać, że napój wyprodukowano w… Young IBI Laboratories, co jest nawiązaniem do młodości i nazwiska dziennikarza. Krzysztof Ibisz pyta, czy jego produkt ma szansę na rynku?

Eliksir Młodości Krzysztofa
Autor: Krzysztof Ibisz Facebook

Jeżeli to nie jest żart, to możemy śmiało stwierdzić, że Eliksir młodości Krzysztofa Ibisza ma duże szanse zawojować polski rynek. Kto wie, być może nawet podbije zachód. Póki co nie znamy jednak ceny, ale w takiej sytuacji Krzysztof Ibisz dołączył do grona gwiazd, które produkują swoje napoje. To m.in. Anna Lewandowska (TUTAJ ZOBACZYSZ JEJ PRODUKT) czy kolega jej męża z reprezentacji Polski Kamil Grosicki (TUTAJ ZOBACZYSZ JEGO PRODUKT).

Najnowsze