Rossmann wprowadza limit artykułów higienicznych na osobę

i

Autor: Wikimedia Commons: Warszawska róg Szerokiej w Tomaszowie Mazowieckim, w województwie łódzkim Rossmann w Olsztynie wprowadził limit artykułów higienicznych na osobę

Kupowanie z Rossmannem. Oszczędzasz setki złotych!

2020-10-08 10:51

Rossmann nie zapomina o swoich klientach. Popularna drogeria co jakiś czas ogłasza wielkie promocje, na które z niecierpliwością czeka wielu konsumentów, nie oznacza to jednak, że w przerwach od akcji rabatowych, w Rossmannie nie znajdziemy kosmetycznych smaczków w atrakcyjnych cenach. Jesienią wszyscy klienci czekają na najpopularniejsza akcję sieci czyli promocję minus 55 proc. na kosmetyki do makijażu. Na jej szczegóły musimy jeszcze poczekać, jednak już teraz Rossmann opublikował nową gazetkę rabatową, wybierając się do sklepu na kosmetyczne zakupy możemy w sumie zaoszczędzić nawet kilkaset złotych.

Zapewne wielu klientów z niecierpliwością czeka na wielka promocję Rossmanna, minus 55 proc. na kosmetyki do makijażu. Akcja ta odbywa się dwa razy do roku, wiosną i jesienią. Niestety nie znane są jeszcze szczegóły najbliższej edycji. Nie oznacza to jednak, że nie znajdziemy w Rossmannie wielu promocji i nowości.

W najnowszej gazetce promocyjnej sieci czeka na klientów cały ogrom rabatów. Warto zwrócić uwagę na kultowy produkt do regeneracji i porostu rzęs Long4Lashes, który dostępny jest w cenie 39,99 złotych (poprzednia cena to 79,99 złotych). Hitem może być również krem-maska anti age L’oreal Paris Revitalift Laser w cenie 28,99 złotych (poprzednia cena to 49,99 złotych).

Zobacz także: To koniec bankomatów? Polacy już ich nie potrzebują

Atrakcyjnymi rabatami objęte są również kapsułki do prania Ariel, 14 sztuk w cenie 11,99 złotych (poprzednia cena to 20,99 złotych), płyn micelarny Garnier, Rose w cenie 13,99 złotych (poprzednia cena to 22,99 złotych), oraz elektroniczny pilnik do stóp Scholl Velvet Smooth w cenie 93,99 złotych (poprzednia cena 166,99 złotych).

Sprawdź również: Ubezpieczenie na życie w czasie pandemii koronawirusa. Polacy nie są chętni na dodatkowy wydatek

Dodatkowo aż 3 tysiące nowości pojawi się w drogeriach Rossmann w sezonie jesienno-zimowym. Wszystkie produkty zostały skrupulatnie dobrane przez  ekspertów Rossmanna, „prześwietlone” pod względem składów, jakości, technologii ich wytwarzania, atrakcyjnych i ekologicznych opakowań. Wśród nowości makijażowych pojawią się nowe marki: NAM Professional by Wibo, Soda oraz Flormar. Także wśród naszych marek własnych oraz tych do kupienia wyłącznie w Rossmannie pojawią się atrakcyjne i innowacyjne produkty np. szampon w kostce z pomarańczą i wanilią Alterry, czy produkty holenderskiej marki Originals - kremy, peelingi i toniki zawierające aloes, olejek z drzewa herbacianego i witaminę E.

Muszyna zaprasza do ogrodów tematycznych
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze