Lidl

i

Autor: Grzegorz Kluczyński Lidl online. Zakupy w Lidlu w Poznaniu przez internet. Jak złożyć zamówienie?

Kuszące promocje w Lidlu dla seniorów! Od 5 listopada łopatka wieprzowa tańsza prawie o 50 proc.

2020-11-04 12:18

Lidl zachęca osoby 60+ do robienia zakupów w wyznaczonych dla nich godzinach. W związku z tym zdecydował się wprowadzić atrakcyjne promocje, z których naprawdę warto skorzystać. Kuszące oferty obowiązują tylko w godzinach 10-12. Dzięki temu rozwiązaniu osoby starsze nie tylko kupią niektóre produkty taniej, ale też unikną tłumów w sklepach.

W celu ochrony zdrowia osób najstarszych, które są najbardziej narażone w czasie pandemii koronawirusa, od 15 października zostały ponownie wprowadzone godziny dla seniorów. W sklepach spożywczych, drogeriach, aptekach, w supermarketach i sklepikach osiedlowych oraz na poczcie - od poniedziałku do piątku między 10:00 a 12:00 obsłużeni zostaną wyłącznie klienci powyżej 60. roku życia. Ale na tym nie koniec. Klienci Lidla mogą liczyć na dodatkowe udogodnienia.

Przeczytaj też: Pełen lockdown w Polsce! Polacy zamknięci w domach, nieczynne sklepy. Jest decyzja rządowego eksperta

Promocje dla seniorów 

Popularny dyskont postanowił przekonać seniorów do robienia zakupów w wyznaczonych godzinach specjalną ofertą i wprowadził zniżki na wybrane produkty.  Tym razem, przez dwa kolejne dni, czyli w czwartek 5 i w piątek 6 listopada seniorzy będą mogli kupić taniej mięso, a konkretnie łopatkę wieprzową w ceni 7,99 zł/ kg, czyli aż 46 proc. taniej.

Dłuższe godziny pracy

Przypominamy też, że racji wprowadzenia ograniczeń dotyczących liczby osób przebywających w sklepach w jednym momencie Lidl wydłużył czas otwarcia sklepów średnio o godzinę. Obecnie placówki funkcjonują od godz. 6:00 do 22:00, 6:00 do 23:00, 6:00 do 24:00. Do tego niektóre placówki działają całodobowo - m.in. w Warszawie, Poznaniu, Łodzi czy Szczecinie. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze