Lidl

i

Autor: Grzegorz Kluczyński Lidl

Lidl - promocje dla osób starszych. Kupony zakupowe w godzinach dla seniorów

2020-10-15 12:29

Od dziś ponownie w całym kraju obowiązują godziny dla seniorów. To rozwiązanie, które ma zapewnić osobom po 60 roku życie bezpieczne i komfortowe warunki do dokonania zakupów. Obowiązuje również w sklepach sieci Lidl, który w godzinach 10:00 – 12:00 zaprasza na zakupy wyłącznie osoby starsze, oferując im promocyjne kupony.

W trosce o potrzeby seniorów sieć Lidl Polska przygotowała specjalne kupony zakupowe obowiązujące tylko dla klientów „60+”, aktywne w godzinach 10:00 – 12:00 od poniedziałku do piątku. W ten sposób sieć chce zachęcić seniorów do korzystania z tej dogodnej formy zakupów – z wykorzystaniem aplikacji zakupowej Lidl Plus proponuje specjalne kupony. W aplikacji Lidl Plus nie zabraknie kolejnych, atrakcyjnych kuponów dla seniorów w następnych dniach.

Już dzisiaj seniorzy znajdą w aplikacji Lidl Plus atrakcyjne kupony rabatowe:

15.10 – Kupony Lidl Plus

1) Kupon na wybrane środki dezynfekująco-higieniczne, 50 proc. taniej

2) Kiełbasa głogowska, 50 proc. taniej

Czym jest Lidl Plus?

To DARMOWA APLIKACJA zakupowa dostępna na urządzeniach mobilnych z systemem Android oraz iOS. Po zainstalowaniu aplikacji swoim telefonie i zarejestrowaniu się mamy dostęp do wszystkich korzyści z aplikacji, możemy korzystać z promocji w zdrapkach i z kuponów z rabatem.

Zobacz też: Godziny dla seniorów. Gdzie obowiązują? W jakich godzinach?

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze