LIDL

i

Autor: SHUTTERSTOCK LIDL

Lidl rozdaje świetne maseczki ! Zobacz, co trzeba zrobić, żeby je dostać

2021-03-24 15:45

Maska ochronna to dziś artykuł pierwszej potrzeby. Pandemia szaleje, koronawirus dotyka coraz więcej osób. Zasłanianie twarzy jest jednym z głównych naszych obowiązków, musimy nosić maseczkę ochronną. Super promocje znajdziemy w Lidlu. Świetne dzianinowe maseczki z jonami srebra polskiej firmy 4F dostaniemy za darmo, ale pod pewnymi warunkami. Warto się pośpieszyć, promocja trwa do 28 marca.

W całym kraju obowiązuje nakaz zakrywanie ust i nosa przy pomocy maseczki. Nie można więc używać już przyłbic czy innych zamienników jak chusty, kominy, szaliki. Zalecane są jednorazowe maseczki chirurgiczne czy maseczki FFP2. Nadal jednak mamy możliwość noszenia maseczek materiałowych. Świetne maseczki tego typu dostaniemy w Lidlu. Są to dzianinowe maseczki z jonami srebra wyprodukowane przez przez polską firmę 4F, znanego producenta odzieży i akcesoriów sportowych.

maseczka z jonami

i

Autor: LIDL maseczka z jonami

Maseczki dostępne są w kolorach czarnym i białym. Obie zawierają jony srebra o działaniu antybakteryjnym. Można je prać, dzięki czemu założymy je kilka razy. Maska posiada dwie gumki umożliwiające pewne i wygodne ułożenie na twarzy. Ma wymiary 19 x 14 cm. Nie utrudnia oddychania. Może być stosowana podczas aktywności sportowych, w podróży, pracy, domu.

Koniec zakazu handlu w niedziele. Ważna decyzja. Wrócą niedzielne zakupy w Biedronce i Lidlu?

W Lidlu jeśli kupimy dwie maseczki 4F, trzecią dostaniemy za darmo. Dzięki tej promocja jedna sztuka kosztuje tylko 3,99 zł. To wyjątkowo tanio. Trzeba się jednak pośpieszyć, oferta w sklepach sieci jest aktualna do 28 marca.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany