LIDL

i

Autor: SHUTTERSTOCK LIDL

Lidl WIELKIE promocje. Niesamowite rabaty na wędliny, schab za pół ceny, owoce za DARMO! [GALERIA]

2021-03-16 4:15

Promocje w Lidlu nie zwalniają tempa. W tym tygodniu możemy zrobić tanie zakupy. Warto kupić schab za pół ceny, paczkowane wędliny czy olek rzepakowy z dużym rabatem. Możemy już kupić sporo produktów na świąteczny stół. W promocji jest biała kiełbasa, majonez i białe jajka idealne na pisanki. Bardzo bogata i co ważne w super cenach, jest oferta słodyczy

Jak zwykle w Lidlu znajdziemy wiele atrakcyjnych promocji. Dużo taniej kupimy wybrane produkty z aplikacją Lidl Plus. Schab extra kosztuje tylko 58,49 zł/kg. Wszystkie wędliny w plastrach Pikok i Pikok Pure, drugie opakowanie kupimy aż o 60 proc. taniej. Cena 1 l oleju Kujawskiego przy użyciu aplikacji i kupnie dwóch opakowań to 4,49 zł. W promocji mamy białą kiełbasę surową – 5,99 zł/ za 500 g. Znajdziemy też cenowe okazje wśród warzyw i owoców. Pomarańcze deserowe kupimy za 2,99 zł, polskie gruszki – 3,49 zł/kg a cytryny – 4,49 zł/kg. A jak zrobimy zakupy za 99 zł, to banany będą dla nas w cenie 1,99 zł/kg.

300 zł od Lidla. Kto dostanie pieniądze na Wielkanoc?

Zaoszczędzimy też na ziemniakach, w przeliczeniu zapłacimy za 1 kg 66 groszy, jak kupmy siatkę 3 kg. Polecamy też owoce kiwi – przy zakupie 3 sztuk, 3 kolejne mamy gratis. Tańsza jest makrela wędzona – 1,49 zł/100 g. Już możemy kupić majonez - niezbędny produkt produkt na Wielkanoc. Za słoik 400 ml majonezu Kania zapłacimy 2,59 zł, ale trzeba kupić dwa opakowania. Warto kupić mąkę pszenną polską, różne rodzaje są w jednakowej cenie - 2,19 zł/kg. Lidl promuje też świąteczne słodycze. Drugi produkt marki Favorine jest 50 proc. tańszy. Wybór jest duży – ciastka, zajączki w czekoladzie, czekoladowe jajka. A jajka od kury z chowu ściółkowego, z białą skorupką mamy w cenie 40 groszy za sztukę. Możemy również kupić czekoladę mleczna, deserową lub białą Fin Carre za 1,79 zł, tyle kosztuje prze zakupie 3 tabliczek.

Zobacz w galerii hity promocji w Lidlu

Sonda
Gdzie są lepsze promocje w Biedronce czy Lidlu?
Florystka roku - Małgorzata Szwagiel
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany