Lidl

i

Autor: Shutterstock Lidl

300 zł od Lidla. Kto dostanie pieniądze na Wielkanoc?

2021-03-15 15:28

Lidl potrafi rozpieszczać zarówno swoich klientów, jak i pracowników. Dodatkowy zastrzyk gotówki w postaci 300 zł od Lidla na Wielkanoc przydałby się każdemu Polakowi. Zakupy przedświąteczne i organizacja Wielkanocy kosztują, a w wielu domach, w związku z szalejącym na świecie od roku koronawirusem, dochody spadły i trzeba ciąć koszty. Na 300 zł od Lidla w postaci specjalnych bonów nie mogą jednak liczyć wszyscy. Sprawdź dla kogo popularny dyskont przygotował świąteczny prezent w postaci bonów o wartości nawet do 300 zł. oraz w jaki sposób będzie można realizować bony.

Lidl rozpieszcza klientów promocjami a swoich pracowników potrafi docenić atrakcyjnym wynagrodzeniem, stałą umową a także premiami. Teraz gruchnęła wieść o 300 zł, które niektórzy otrzymają od Lidla. 300 zł od Lidl jeszcze przed świętami wielkanocnymi przydałoby się w każdym polskim domu. Pewnie nie w 100 proc. ale na pewno w części dodatkowe pieniądze pokryłyby koszt wielkanocnych zakupów, bo w sklepach na dobre rozpanoszyła się drożyzna. Niestety na dodatkowe pieniądze od Lidla nie będą mogli liczyć klienci, nawet ci najwierniejsi. Lidl dodatkowy zastrzyk finansowy przed Wielkanocą 2021 zaoferuje swoim pracownikom. Kto z pracowników Lidla może liczyć na dodatkowe 300 zł przed świętami? Ci, którzy zatrudnieni są na umowę o pracę (niezależnie od stanowiska na jakim są zatrudnieni) i to co najmniej od pół roku otrzymają bon o wartości 300 zł. - Aby docenić zaangażowanie zespołu w pracę w warunkach pandemii, Lidl Polska przekazał pracownikom wielkanocne bony świąteczne w kwocie do 300 zł. Premię otrzymał każdy pracownik zatrudniony na umowę o pracę, bez względu na zajmowane stanowisko – poinformował Lidl Polska w swoim komunikacie.

Horrendalne ceny za paliwo. Aż SZEŚĆ ZŁOTYCH za litr!

Pracownicy Lidla o krótszym stażu także zostaną docenieni. Dla nich przewidziano premię w wysokości 150 zł. Szacuje się, że nagrodzonych pracowników Lidla będzie w Polsce około 25 tysięcy, a Lidl na świąteczne premie wyda aż 7 mln. zł. Pieniądze dotrą do pracowników w formie doładowań do kart pracowniczych.

Andrzej Duda na zakupach
Sonda
Gdzie są lepsze promocje w Biedronce czy Lidlu?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze