Lidl zatrudni pracowników. Oferuje 220 miejsc pracy

2017-03-03 13:09 NB
Lidl
Autor: materiały prasowe

Popularna w Polsce, niemiecka sieć sklepów Lidl otwiera coraz więcej sklepów, tym samym dając nowe miejsca pracy. Zatrudnienie na atrakcyjnych, jak na sprzedawcę warunkach przyciąga chętnych, a to nie jedyna propozycja. Nowa oferta dotyczy pracy w kolejnym centrum dystrybucyjnym, które powstanie w czerwcu. Poszukiwanych jest 220 pracowników.

Dziewiąte centrum dystrybucyjne powstanie w Gródkowie, w gminie Psiary. Ma być magazynem zaopatrzenia dla sklepów z województwa małopolskiego i śląskiego. Powstanie przy drodze krajowej numer 86 i będzie miał powierzchnię 45 tys. metrów kw. Został zbudowany z materiałów ekologicznych oraz z uwzględnieniem zasad obniżenia poboru energii i emisji CO2.

Zobacz także: Nie zdążyłeś zebrać wszystkich figurek Stikeez? Przyjdź w sobotę pod Lidla na wielką wymianę

Otwarcie planowane jest w czerwcu, a rekrutacja na stanowiska już ruszyła. Ogłoszenie pojawiły się na stronie Urzędu Pracy w Dąbrowie Górniczej i gminie Psary.

Sprawdź również: Grycan kontra Lidl. Komornik zajął lody niemieckiej sieci sklepów

Poszukiwani są operatorzy wózków widłowych, komisjonerzy oraz pracownicy biurowi. Oprócz całkiem przyzwoitych zarobków rosnących wraz ze stażem pracy, firma oferuje także pakiet socjalny: ubezpieczenie, bezpłatną, prywatną opiekę zdrowotną; wyprawki szkolne, bony świąteczne czy paczki dla dzieci.

 

Źródło: /wp.pl /Lidl

Najnowsze