Julia Wieniawa

i

Autor: AKPA Julia Wieniawa

Majątek Julii Wieniawy. Ujawniamy szokującą prawdę

2021-01-16 10:00

Julia Wieniawa ma tylko 22 lata, a kilka lat temu dołączyła do milionerów. Na pierwsze mieszkanie zarobiła w wieku 18-stu lat. Celebrytka nie ogranicza się jedynie do aktorstwa. Jest też prężnie działającą bizneswoman. Widok jej wypłaty niejednego przyprawi o zawrót głowy.

Julia Wieniawa jest jedną z najlepiej zarabiających polskich aktorek. Według doniesień czasopisma "Flesz" jej miesięczna wypłata wynosi od kilkudziesięciu do nawet kilkuset tysięcy złotych. Tylko za umieszczenie jednego postu sponsorowanego na swoim profilu na Instagramie inkasuje od 20 do 30 tysięcy złotych. Tylko za to, że pojawi się na jakiejś imprezie branżowej, Julia Wieniawa dostaje nawet 50 tysięcy złotych. 

Julia Wieniawa za jedną reklamę dla marki obuwniczej dostała pół miliona złotych, a warto wspomnieć, że kontrakt ten został przedłużony. Wiadomo też, że za jeden dzień na planie serialu "Zawsze warto" dostaje 5 tysięcy złotych. 

Zarobione pieniądze najchętniej inwestuje w nieruchomości. Pierwsze mieszkanie udało jej się kupić w wieku zaledwie 18-stu lat, a w wieku 21 lat miała ich już trzy.

- Na pierwsze mieszkanie udało mi się uzbierać pieniądze, gdy miałam 18 lat – mówiła Julia Wieniawa Pomponikowi. - To był taki pierwszy krok w dorosłość, dzięki czemu troszkę szybciej w nią weszłam. Zawsze uważałam, że najlepiej inwestować w nieruchomości, teraz posiadam trzy mieszkania. Z tym zapleczem zaczynam myśleć o innych inwestycjach, zaczynam trochę ryzykować...

Niedawno kupiła kolejny apartament za 2 miliony złotych z widokiem na Pałac Kultury. Gwiazda obecnie czuwa nad pracami wykończeniowymi w nowym gniazdku, które jak się pochwaliła, wyposażyła bardzo luksusowo. W jej 200 metrowym apartamencie znalazł się m.in. złoty okap, wanna obita marmurem, czy welurowe łoże.

Julia Wieniawa próbuje też swoich sił jako bizneswoman. Młoda aktorka utworzyła markę kosmetyczną, a niedawno wystartowała ze swoją marką odzieży sportowej. Niedawno pochwaliła się 4. miejscem w rankingu najlepszych marek osobistych kobiet "Forbesa".

- Już dzisiaj ukaże się nowy "Forbes Women", a w nim ranking najcenniejszych kobiecych marek osobistych. Jest mi przemiło oznajmić, że znalazłam się na 4 miejscu w zestawieniu "Top10", gdzie wyróżniono niesamowite kobiety o wielkiej sile. Być w tak zacnym gronie jest dla mnie ogromnym zaszczytem, ale i pewnego rodzaju nagrodą. Czuję wdzięczność i wiatr w żaglach - pochwaliła się Julia Wieniawa.

Zobaczcie niżej zdjęcia z jej najnowszego, luksusowego apartamentu. 

CZYTAJ TAKŻE: Wyższy WIEK EMERYTALNY przesądzony! 67 lat dla kobiet i mężczyzn

Wieniawa już nie musi się ukrywać. Pokazała, z kim jest!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze