Majdan pokazał zdjęcie dziecka. PÓŁNAGA Rozenek

i

Autor: Akpa Majdan pokazał zdjęcie dziecka. PÓŁNAGA Rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan mają ważne przesłanie dla swoich fanów

2020-09-29 13:12

Jedna z najpopularniejszych par polskiego show biznesu właśnie rozpoczęła promocję zbliżającego się festiwalu zakupowego Allegro Smart! Week. Allegro Smart! Week to największy festiwal promocji, skierowany do posiadaczy programu lojalnościowego Allegro Smart!, który potrwa przez cały tydzień aż do 4 października.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan będą komunikować Allegro Smart! Week na swoich kanałach social media w tygodniu promocji. Ich zadaniem będzie nie tylko informowanie internautów o samym wydarzeniu i jego licznych benefitach, ale także edukacja w zakresie jego mechaniki i nowości w tym zakresie. Na konsumentów czekać będą tysiące ofert ze wszystkich kategorii dostępnych na Allegro w promocyjnych cenach obniżonych nawet do -70 proc. oraz darmową dostawą w ramach usługi Allegro Smart! 

ZOBACZ TEŻ: Dramat Kingi Rusin. Opublikowała w sieci wstydliwe zdjęcie i ujawniła więcej niż powinna [FOTO]

Rozenek CIERPI przez OGROMNY biust

To nie pierwszy raz, kiedy Małgorzata Rozenek-Majdan współpracuje z Allegro. W ubiegłym roku, prowadziła m.in. event „Polska Strojna”, a także wraz z innymi celebrytami i influencerami promowała m.in. darmowe dostawy kurierem w ramach usługi Allegro Smart!, poprzez akcję charytatywną polegającą na zakupie karmy dla potrzebujących zwierząt. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze