Rossmann

i

Autor: Shutterstock Rossmann

Mega promocja Rossmann. Płyn do prania i dezynfekcji za mniej niż 10 zł!

2021-06-08 15:07

W sklepach sieci Rossmann zawsze możemy liczyć na doskonałe promocje. Taniej kupimy nie tylko różnego rodzaju kosmetyki, ale też środki czystości i artykuły chemii gospodarczej. W najnowszej ofercie mamy prawdziwy hit cenowy. Sofin - skuteczny płyn do prania i dezynfekcji kupimy za kilka złotych. Koszt jednego prania w promocji to tylko 30 groszy. Warto się pośpieszyć, ta promocja kończy się 15 czerwca

Warto skorzystać z czerwcowej promocji w sklepach sieci Rossmann. Zaoszczędzimy całkiem sporo w domowym budżecie kupując produkty w drogerii w atrakcyjnych cenach. Jednym z artykułów niezbędnych w każdym domu są środki do prania. Możemy je w Rossmann kupić z dużymi rabatami.

Pranie za 30 groszy

Doskonały płyn do prania i dezynfekcji tkanin Sofin 1,5 l kosztuje teraz ponad 60 proc. taniej – tylko 7,99 zł zamiast 21,99 zł. Płyn o pojemności 1,5 l pozwala na wykonanie 27 prań, czyli koszt jednego prania to zaledwie 30 groszy.

Sofin  płyn do prania 7,99 zł

i

Autor: MAT. PRASOWE Sofin płyn do prania 7,99 zł

Płyn Sofin przeznaczony jest do termiczno-chemicznej dezynfekcji zarówno białych, jak i kolorowych tkanin podczas prania w gospodarstwach domowych. Zalecany szczególnie do prania maseczek wielorazowego użytku, odzieży, bielizny, ręczników oraz pościeli. Nadaje tkaninom olśniewającą czystość, działa już podczas prania w 30 st. C, posiada silne właściwości bakteriobójcze, wirusobójcze i grzybobójcze, chroni kolory przed blaknięciem, wzmacnia włókna tkanin.

Czytaj też: Super promocje w Pepco. HIT! Letnie ubranka już za kilka złotych! [GALERIA]

W najnowszej promocji w Rossmannie taniej kupimy też płyn do dezynfekcji prania marki Lysol - teraz kosztuje 10,99 zł i koncentrat do płukania Sofin Euphoria - 8,99 zł. Warto też zaopatrzyć się w aerozol do dezynfekcji powierzchni Lysol 400 ml za 16,99 zł czy żel do dezynfekcji rąk Medisept, zapach Cashmere, 500 ml w cenie 20,99 zł.

Sedno Sprawy - Wojciech Andrusiewicz
Sonda
Co najczęściej kupujesz w Rossmanie?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze